Doprava zdarma k nákupu nad 800 Kč.

Dárky už máte? Tak hurá balit!

Vánoce, Kreativita a inspirace, 15. 12. 2020

Je balení dárků vaší oblíbenou částí Vánoc, rádi si vyhrajete s každým detailem a vaše balíčky jsou pod stromečkem vždycky spolehlivě nejkrásnější? Nebo si naopak na balení moc nepotrpíte a chcete si to trochu usnadnit? Tak jako tak vám pomůžeme k efektnímu výsledku, který vás nebude stát všechny nervy…

Je libo papír, nebo sáček?

Představa rolujícího se papíru vás už teď děsí, ale nejste ani fanouškem putovních dárkových taštiček divokých vzorů? S dárkovými sáčky je to úplně stejně bez práce (ať už je obsah jakkoliv beztvarý), ale výsledek bude o dost hezčí! Zní to až moc jednoduše? Potom si můžete pohrát s jejich zdobením…

Pokud pro vás hledání nůžek i boj s papírem k atmosféře Vánoc neodmyslitelně patří, sáhnete po našich oboustranných – při balení je totiž můžete všemožně skládat a ohýbat tak, že dárek nakonec zdobí hned dva vzory.

Zdobte a polepujte

Skvělým pomocníkem vám budou papírové lepicí pásky – ty z rýžového papíru totiž můžete zase odlepit, kdyby se cokoliv nepovedlo, hlavně je ale můžete trhat. Nepotřebujete tedy nůžky, což vám nesmírně usnadní manipulaci. A navíc můžete vybrat hravý vzor, který papír pěkně doplní.

Se samolepicími štítky nechte fantazii volné pole působnosti – ty, které na aršíku jsou, použijte jako jmenovku nebo na ně napište malý vzkaz. Když ale všechny vyloupete, vezměte nůžky a ze zbývajících okrajů vytvořte vlastní vzory! Těmi můžete polepit balíček nebo třeba přání. Dárek můžete doplnit i visačkou – stačí vám hezký papír a domácí tiskárna, máme na ně totiž šablonu.

Zbyly vám zdánlivě nepoužitelné ústřižky všemožných papírů? Vezměte sešívačku a přetvořte je v originální ozdobu! Jestli to bude třeba hvězda, květina nebo nějaký abstraktní vzor, to už necháme na vás.

Budeme rádi, když nám fotky svých výtvorů zašlete!

Odebírejte novinky