Jarní vánek na našem eshopu aneb nové doplňky jsou tu!

Marušky kreativní kancelář

Dobrý den: Diář každodenních radostí ve spolupráci s Marií Doležalovou

Spolupráce, Diáře, 10. 10. 2022

Kreativní diář se samolepkami vznikl ve spolupráci s herečkou a blogerkou Marií Doležalovou. Ta do něj vložila vlastní tipy, jak dělat po celý rok radost sobě i ostatním. Ozdobte rok 2023 dobrými skutky.

ukázka samolepek
Portrát Marie Doležalové

Kdo je Marie Doležalová

Jako herečku jste ji mohli sledovat v roli Saši v seriálu Comeback nebo na prknech Divadla na Fidlovačce. Pokud vás baví úvahy z hereckého zákulisí, můžete znát její blog Kafe a cigárko, který vyšel knižně v tištěné i audio podobě a v roce 2015 za něj Marie dostala cenu Magnesia Litera v kategorii blog roku.

ukázka samolepek

V papelote jsme o spolupráci s Marií nepochybovali ani minutu. Je originální a upřímná. Na svém Instagramu se bez póz a filtrů vyjadřuje ke zdánlivě obyčejným strastem i radostem a nebojí se mluvit ani o věcech, kterých se sama bojí. Je svá a kreativní od podlahy na půdu. Přiznává chyby, nejistoty, nehraje si na dokonalý svět. A takový je i její diář.


Ukázka samolepek
ukázka obsahu diáře

Naplňte svoje dny laskavostí

Diář Dobrý den obsahuje tipy, jak udělat radost sobě nebo ostatním pomocí úplně jednoduchých, všedních skutků. Uvařte si své nejoblíbenější jídlo. Vyvenčete sousedům psa. Jeďte na místo, kde jste vyrůstali. Napište křídou na zem něco krásného.

ukázka obsahu diáře

Diář doplňuje kolekci papelote diářů 2023 s tématem sen, která je inspirovaná příběhy za hranicí spánku i sněním o budoucích plánech. A také o světě, kde je laskavost víc než dokonalost. Kromě výzev proto v diáři najdete tu a tam nějakou laskavou chybu.

ukázka obsahu diáře

Sdílejte svoje skutky offline

Za každou splněnou laskavost na svůj diář nalepte jednu ze samolepek, které uvnitř najdete. Až pak v kavárně potkáte někoho se stejným diářem, můžete na sebe významně pomrkávat. Není to soutěž, ale hra to je!

ukázka kapsy diáře

Dobrý den, kapsu ven!

Na diáři Dobrý den není zajímavý jen obsah, ale také vychytaný design. Má podobu našeho nejprodávanějšího diáře Elemento, což znamená přehledné týdenní kalendárium s volnou stránkou na poznámky, skrytou spirálu, záložku, gumičku a pevné papírové desky, které uvnitř ukrývají praktickou kapsu.

Ukázka samolepek

Český nápad, česká výroba

Diář byl vyrobený v České republice. Uvnitř najdete přírodní skandinávský papír Munken v krémové barvě, který má náročný ekologický certifikát Cradle to Cradle. Značná část výroby je ruční, např. ohýbání desek, lepení kapsy nebo zakulacování rohů.

Ukázka samolepek

Diář Dobrý den 2023 obsahuje

→ nápady a výzvy, jak udělat radost sobě i ostatním
→ kreativní samolepky
→přehledné týdenní kalendárium
→pevné desky s kapsou na drobnosti
→gumičku na uzavření, která udrží i tužkuUž víte, jak na to?

Nyní už máte všechny indicie, abyste věděli, že rok 2023 bude plný malých laskavostí. Pokud si ale nejste jistí, že se ke svému diáři dokážete vracet po celý rok, přijměte naše tipy a rady, jak si vést diář. Byla by škoda nedotáhnout dobré skutky do konce.

Štěstí není to, co máme, ale to, co dáme.

štěstí není to co meme, ale to co dáme

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote