K nákupu nad 800 Kč vám přibalíme balicí papír dle vašeho výběru a dopravu zdarma.

Firemní dárky od papelote: české a udržitelné

Ať jde o věci nebo vztahy, máme rádi ty, co vydrží. Pokud s vámi téma udržitelnosti rezonuje, zkuste letos firemní dárky povýšit na něco, co přispívá k dobru jak vašim zaměstnancům a partnerům, tak i vašemu okolí. Nemusíte kupovat další láhev vína. 


Papírová spižírna

Průvodce neplýtváním jídlem se hodí bez nadsázky do každé domácnosti. Papírovou spižírnu jsme vytvořili společně s organizací Zachraň jídlo. Ta do ní zapsala vše, co je potřeba vědět pro vaření beze zbytku a správné uchovávání potravin, my jsme jí zase dali odolný a udržitelný kabát. V Papírové spižírně se dozvíte, kam jít na medvědí česnek, proč jíst na jaře čočku i jak správně umýt mrazák. Je také ale připravená na to, abyste ji plnili vlastním obsahem. Díky tomu ji pro vaši firmu můžeme upravit na míru. Stačí říct, co byste ve své spižírně rádi viděli.


Diář Opatruj.se

Máte-li v hledáčku něco osobnějšího, není nad diář, který je navíc pomocníkem v oblasti duševního zdraví. Protože bez vnitřního klidu jsou všechny krásy světa poloviční. Diář Opatruj.se vznikl pod záštitou Národního ústavu duševního zdraví a přímo reaguje na pandemickou situaci, která mnoha lidem duševní zdraví podlomila. V diáři najdete každodenní tipy, kterými lze dlouhodobě zvyšovat psychickou odolnost. Koupí navíc podpoříte organizaci Nevypusť duši, věnující se osvětě duševního zdraví na školách mezi žáky i učiteli. I tento produkt pro vás dokážeme customizovat.


P. S. Pokud se vám při čtení těchto řádků zalíbila představa vlastního produktu, který bychom mohli společně vytvořit třeba příští rok, rádi si vaši nabídku poslechneme.

Odebírejte novinky