FOCUS notebook

Začněte pracovat na svých proritách s FOCUS notebookem

Přeskakujete z úkolu na úkol a nevíte, pro který se rozhodnout dříve? Utápějí se vám důležité věci v záplavě těch nedůležitých? FOCUS notebook, vzniklý ve spolupráci českého papírnictví papelote a lektora osobní produktivity Daniela Gamrota, vám pomůže věnovat se tomu, co má smysl. Pomocí osvědčených principů a šablon vás navede k vyhodnocení vlastních priorit a investování času do toho, na čem vám záleží.

Pro koho je FOCUS notebook vhodný?

→ Pro toho, kdo chce mít své hodnoty, priority a aktivity přehledně, na jednom místě. A podle toho se snadněji rozhodovat, co dělat a co ne.

→ Pro toho, kdo je pozorností rozostřený do mnoha směrů a chronicky nestíhá, protože je pro něj obtížné udržet focus na priority.

→ Pro toho, kdo hledá, jak se zaměřit na efektivitu, jak mít FOCUS a jak mezi malichernými úkoly řešit podstatné úkoly.

→ Pro toho, kdo potřebuje trochu zorganizovat život a nebojovat s chaosem. Pro toho, kdo má v hlavě projekt a chtěl by ho dotáhnout.

Proč je FOCUS notebook skvělým dárkem pro vaše zaměstnance?

→ je smysluplným dárkem, který nejen potěší, ale je i skvělým pomocníkem v každodenní práci

→ pomůže efektivně rozvrhnout pracovní i osobní čas a neutopit se v chaosu

→ je skvělým nástrojem k vyhodnocení toho, co je důležité a čemu je třeba věnovat čas a energii

→ soustředění pozornosti na zásadní oblasti a podstatné úkoly vede ke zlepšení pracovní výkonnosti a přináší firmě výsledky

→ pojmenování důležitých oblastí a jejich zefektivnění má pozitivní vliv na work-life balance

Jak FOCUS notebook funguje?

→ Určíte si své životní oblasti, tedy témata, na kterých vám záleží.

→ U těch si vytyčíte dílčí cíle.

→ Pomocí ověřených šablon je rozdělíte do kroků pro jednotlivé dny.

→ Z velkých abstraktních témat se tak stanou naprosto konkrétní drobné kroky.

→ Každým dnem se posouváte ke svému cíli.

→ Nezapadnou vám témata, která jsou pro vás důležitá, ať už se chcete víc věnovat rodině nebo uběhnout maraton. Nebo obojí.

→ S jedním FOCUS notebookem si rozplánujete přibližně tři měsíce.

→ Na jejich konci budete svému cíli o něco blíž, a hlavně budete trávit čas tím, na čem vám záleží.

Jak FOCUS notebook vypadá?

Sešit nabitý šablonami a nástroji pro práci s prioritami je ukryt v obalu z odolné „veganské kůže“, vyrobené z celulózy. Klopy obalu tvoří kapsy, ve kterých uchováte veškeré další papíry, gumička všechno bezpečně uzavře. A když potom sešit popíšete, stačí do obalu pořídit novou náplň. Tentokrát třeba i v jiné barvě.

Sešit s obalem (1) – Elegantní a odolný obal uchová váš FOCUS notebook v bezpečí. Samostatný sešit (2) – Jakmile jeden FOCUS notebook popíšete, stačí do obalu pořídit náhradní náplň. Sada na rok (3) – Pokud to s plánováním vidíte na dlouho, pořiďte rovnou čtyři sešity i s obalem.

FOCUS komunita

Součástí FOCUS notebooku je i přístup do uzavřené skupiny, kde vás čeká mnoho cenných rad a zkušeností, a to jak přímo od Daniela Gamrota, tak i dalších zapálených „focusáků“. Tato komunita se postarala i o testování předchozí, zkušební verze FOCUS notebooku a svým vhledem pomohla k jeho doladění k dokonalosti.

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a time managementu. Už více jak sedm let se věnuje vedení školení a workshopů firem i jednotlivců, na kterých účastníky učí, jak smysluplně zacházet s vlastním časem – a to tak, aby neztráceli čas nepodstatnými věcmi a věnovali se především tomu, na čem jim záleží.

Papelote je české papírnictví a grafické studio, které už celou dekádu věří, že kreativita začíná na papíře, a nabízí pro to ty nejlepší nástroje. Všechny jeho produkty jsou vyrobeny v Čechách, a to z pečlivě vybraných ekologicky šetrných materiálů.

Inspirace na sítích
Odebírejte novinky