Doprava zdarma pro všechny objednávky při nákupu nad 800 Kč. 

Kreativita je mocná, nenechme ji onemocnět!

V papelote věříme, že kreativita je mocná. Schopnost tvůrčího řešení problémů se v současné situaci stává životní nutností, kterou je potřeba rozvíjet. Každý den. A my to chceme umožnit i těm, kterým na to v běžném provozu už nestačí kapacita – rodičům samoživitelům.

Pomáhejte s námi

Jako celek jsme silní jen tak, jak silný je náš nejslabší článek. Proto jsme se rozhodli podpořit jedny z nejohroženějších z nás – rodiny samoživitelek a samoživitelů, kteří se během pandemie dostali do ještě těžší situace. Přejeme si, aby nemuseli každý den řešit základní životní potřeby a měli v tomto náročném období kapacitu si se svými dětmi hrát, učit se, tvořit, číst, smát se a rozvíjet tak jejich představivost a aktivní a tvůrčí přístup k životu.

100 Kč pro Fandi mámám

Na podporu rodin samoživitelek jsme vytvořili aršík nálepek Kreativita je mocná, jehož nákupem můžete pomoci i vy. Celých 100 % částky (bez DPH), tedy rovných 100 Kč, věnujeme projektu Fandi mámám. Ten poskytuje maminkám samoživitelkám materiální pomoc na základě jejich konkrétních potřeb a přání – od plenek, přes aktovku do školy, dětské kolo až třeba po pračku, a dělá tak všechno pro to, aby dětem poskytl bezstarostné dětství.

Samolepky Kreativita je mocná

Aršík samolepek je plný slov a symbolů, které můžete podle chuti skládat, seskupovat a kombinovat, a tím tvořit všemožná inspirativní sdělení, díky kterým můžete solidaritu šířit i offline. Průchod tak navíc dostane i vaše vlastní kreativita a hravost – věřte nám, bude vás to bavit! Dobrý skutek bude už jen třešinkou na dortu.

Zásilkovna jako hrdý partner

Obrovské díky patří přepravci Zásilkovna.cz – u zásilek, které obsahují samolepky, velkoryse uhradí poštovné, díky čemuž si je vy můžete objednat bez nákladů za přepravu. Teď už pomoci nic nebrání!

Giving Tuesday

Výtěžkem z prodeje samolepek to ale nekončí – v rámci Giving Tuesday, světového svátku dárcovství a dobrých skutků, od nás do organizace Fandi mámám poputují papírenské balíčky v hodnotě 10 000 Kč, které dětem budou perfektním nástrojem při rozvoji kreativity.


Odebírejte novinky