Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Globtech diář a spol.

Zadáním byl psací set, z něhož známé bylo na počátku jen pero. Bylo jej tedy potřeba doplnit vším tím, do čeho by se mohlo vepsat.

Dárkový setem se vizuálně i myšlenkově vine téma cesty. To totiž prosvítá už ze samého podtitulu společnosti Globtech - "od dat k informacím" a ve finále se zhmotňuje v mottu celého setu - "Šťastnou cestu rokem 2015!"

Psací set nakonec vytvořil diář, který je průvodcem celým rokem a společníkem na cestách, na něž týden co týden zve připomínkou zajímavých míst.  Dále sada dopisních papírů s originálními fotografiemi z cest, kterou doplňuje záložka s návodem, jak s papírem, který je zároveň obálkou naložit. Plstěné pouzdro na pero, které bylo na počátku. Všeobjímající desky a PF, které provede majitele setu celým jeho obsahem a formou osobních vzkazů napoví, jak je možné jednotlivé komponenty používat. Celek v závěru ukryla papírová taška s červenajícími se uchy.

Jednotlivé elementy setu jsou propojeny osobními vzkazy a přáními a piktogramy vycházejícími z kartografických značek. To vše v korporátní barevnosti oživené zelenou a červenou barvou. Červená funguje jako pomyslná nit, červená linie, která nás vede.

« Zpět