Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Uvea diář a PF 2015

Novoroční set pro oční kliniku Uvea je prostoupen tematikou zdravého zraku. Týdenní diář uvozují testy odhalující astigmatismus a krátkozrakost, které za pomoci přiložených brýlí na zakrytí oka určují míru možné vady a tedy i případnou potřebu využití služeb oční kliniky.

Symbolické je také přiložené PF vyprávějící pohádku o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém s dovětkem "Princeznu pro vás nezachráníme, ale k bystrému zraku dopomoct můžeme", na jehož text se promítají ilustrace z pauzákové obálky, v níž je PF vloženo. Zvolené materiály nejsou náhodné - růžový papír se pojí k přání dobré (růžové) budoucnosti, poloprůhlednost obálky k tématu zraku.

Diář tvarově vychází z týdenního diáře kompakt s pevnými deskami a vloženým blokem preforovaných poznámkových papírů. Barevnost odráží výběr korporátních barev klienta, jenž má v logu barevné spektrum rozehrané na siluetě oční duhovky. Siluetu duhovky připomínající diagram testu astigmatismu pak zdobí desky diáře.

Materiál (přírodní papír) záměrně kontrastuje se syntetickým vzhledem barev a odkazuje tak k setkání světa přírody (lidské oko) a exaktní vědy (moderní klinika). Podobný kontrast vytváří materiál a barevnost přiložení dřevěné tužky. Dvě varianty gumičky na tužku nabízejí pánskou a dámskou verzi diáře.

 

 

« Zpět