Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Air Bank - desky

Desky pro AirBank jsou "zelené" nejen svojí barvou. Vznikají výsekem kompaktního celku pomocí jediné šablony a finálního tvaru nabývají až důmyslným poskládáním a zajištěním rohu v předem připraveném průřezu, díky čemuž se objedou zcela bez lepidla. Navíc se transportují rozložené a následně skládají přímo na pobočkách, čímž se šetří místem při přepravě, a díky úspoře práce v rámci výrobního procesu mohly být desky bez navýšení nákladů vyrobeny z kvalitnějšího, na dotek velmi příjemného materiálu.

Desky A4 disponují hravým výsekem na vizitku, na níž se po vložení decentně skryjí kontaktní údaje. Jejich jednoduché řešení dává plně vyniknout kvalitě provedení a užitého materiálu.

Také desky A5 jsou navrženy tak, aby se při výrobě minimalizoval potenciální odpadový materiál. Rohový zbytek papíru po výseku desek je proto přetvořen v poznámkový aršík, na nějž si může klient zaznamenat, co mu na schůzce přišlo důležité.

Produkt doprovází text představující jeho "zelené" řešení, aby měli klienti šanci tento pro banku důležitý aspekt nahlédnout.

« Zpět