Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Trask sada

S konzultační a technologickou společností Trask nás pojí dlouhodobá spolupráce, kterou jsme teď dostali šanci posunout zas o kousek dál a k původní sadě sešitů navrhnout celou kolekci produktů fungujících částečně pro každodenní chod firmy, částečně jako dárky a reprezentativní předměty. Produktů, jež mohou existovat samostatně, zároveň je však k celku poutá jasné vizuální pouto.

Vznikla tak série zápisníků zahrnující jak sadu sešitů, tak kroužkový poznámkový blok a praktický blok trhací, jehož čtverečkované listy s pravítkem a děrováním jsou určeny denní práci zaměstnanců. Těm poslouží také reprezentativní desky z dvoubarevné lepenky.

Dárkovou polohu pak zajišťují obálky, jimiž je možné opatřit i dárek, který z kolekce nepochází (například lahev vína), a včlenit jej tak do jednotného stylu, který společnost reprezentuje. Vedle obálek disponuje kolece i speciálním dárkovým balením - vlastním sáčkem, do něhož je možné uložit nejen dárek, ale třeba i materiály, které se odesílají kurýrem.

Jednotícím prvkem celé kolekce je vedle sjednocené barevnosti, také prvek vizuálního stylu klienta - šikmina, která se různými způsoby promítla do podoby všech produktů - někde je znázorněna sítotiskem či sleporažbou, někde tiskem a nálepkou, jinde skosenou hranou či jako u desek protaženou gumičkou, za niž je unitř možné zachytit uložené materiály.

 

 

« Zpět