Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Bloky Koma

Společnost Koma, výrobce obytných modulárních systémů, z nichž je možné složit cokoli od rodinného domu, přes školku až po sportovní areál, oslovila pape.lab se zakázkou na návrh bloků pro zaměstnance a partnery.

Výsledným návrhem jsou tedy 2 trhací bloky. Větší ve formátu A4 je určený zaměstnancům. Jeho listy s tečkovanou osnovou vhodnou pro zakreslování modulů se dají uchytit do kroužkových desek, přičemž perforace svrchního listu nabízí k odtržení praktické pravítko. Menší, čtvercový by měl sloužit jako dárek. Jeho barevné listy, perforované do tvarů skrývajících logo Komy (čtverec s oddělenou pravou spodní čtvrtinou), dobře poslouží k odtržení komplimentky či lístku na poznámky.

Zpracování odráží jednak korporátní barvy, logo a hesla společnosti, jednak předmět její činnosti, jímž je průmyslová výroba různých typů kontejnerů, tvarově jednoduchých a zároveň dobře kombinovatelných. Bloky se speciálním barveným lepidlem na hřbetu tak při vyskládání vytváří červenou plochu připomínající hmotu modulů, použití surové lepenky či provrtání celého bloku pro možné uchycení papírů do kroužkových desek odkazuje k průmyslovému rázu klientova zázemí.

« Zpět