papelote hledá posilu do grafického studia

Nezařazeno, 9. 6. 2021

Kdo jsme?

Jsme papelote – originální český koncept papírnictví, založený v roce 2009 v Praze. Naším hlavním posláním je inspirovat lidi ke kreativnímu přístupu k životu a nabídnout jim takové nástroje, které jim budou v jeho aktivním rozvoji pomáhat. 

Vymýšlíme a vyrábíme (nejen) papírové pomocníky pro každodenní rozvoj tvořivosti jak pro koncové zákazníky, tak pro firemní klienty na míru. Máme vlastní eshop i kamenný obchod, grafické studio a knihařskou dílnu. 

Našimi základními kameny jsou respekt k lidem i k planetě, jedinečný design, kvalitní řemeslné zpracování a především láska k papíru. Všechny své produkty navrhujeme a vyrábíme v Čechách, z ekologicky šetrných materiálů. Jsme hrdou součástí projektu Slušná firma – hnutí za férovější podnikání.


Koho hledáme?

Milujete papír a knihařské řemeslo, jste však připraven za jejich zájmy bojovat převážně prací na počítači? Hledáme právě vás! :) 

Papelote studio hledá do svého týmu grafického designéra pro interní spolupráci. Nabízíme práci na plný úvazek s pestrou náplní od propagace značky po zakázky pro firmy, od návrhů přes tisková data až po hlídání výrobního procesu.

V případě zájmu pošlete své portfolio, životopis a motivační dopis do 18. 6. 2021 na work@papelote.cz 

Nástup ideálně od července 2021.


Těšíme se na viděnou!

Inspirace na sítích
Odebírejte novinky