Doprava zdarma pro všechny objednávky při nákupu nad 800 Kč. 

Papelote letí na Letnou!

Náš svět, 9. 7. 2020

Takové velké zprávy neoznamujeme každý den – s o to větší radostí voláme do světa, že máme nový obchod! Ten jsme otevřeli v ulici Milady Horákové, tedy v samém srdci Letné. Přijďte nahlédnout, čeká vás totiž nejen celá spousta novinek, ale i krásný a inspirativní prostor.


Papírnictví pro 21. století

Stejně jako ten ve Vojtěšské, ani náš nový obchod není jen tak obyčejným papírnictvím.
Přejeme si, aby i tento byl živým místem, ve kterém se budete cítit dobře a které bude dýchat inspirací.

Je oslavou zdravého a inspirativního pracovního prostoru – takového, ve kterém se práce stává radostí a který podněcuje touhu tvořit a aktivně žít. To reprezentuje nejen krásný a funkční interiér, ale i výběr zboží – najdete u nás totiž nástroje, se kterými je práce hrou, a vy tak můžete naplno rozvinout svůj potenciál.

Nechte svou tvořivost vzlétnout!


Sortiment

Kromě našeho kompletního sortimentu v obchodě představujeme i kurátorský výběr papírenských značek. S velkou péčí jsme vybrali jak výrobky, které jsou nezvyklé a inovativní, tak i ty osvědčené s dlouholetou tradicí. U všech ale hledíme na to, aby byly šetrné svými materiály i zpracováním.


V dobré společnosti

Umístění obchodu rozhodně není náhodné! Své síly jsme totiž spojili se sousedy z Freshlabels Sustainable Store, se kterými sdílíme podobný pohled na svět. Společně se totiž snažíme nejen prodávat kvalitní a odolné produkty, které zanechávají co možná nejmenší ekologickou stopu, ale také nás spojuje zájem podněcovat touhu vést aktivní život a dělat věci po svém. A pro to nabízíme ty nejlepší nástroje.


Interiér obchodu

Na tom, aby byl obchod příjemným prostorem, ve kterém bude radost pobývat, se podílelo hned několik partnerů.

Interiér obchodu i s jeho funkčním a hravým mobiliářem má na svědomí Václav Mlynář ze studia Monument Office, které má tvorbu výjimečných prodejních prostor v malíku.

Chytrá zeď nás vybavila praktickou magnetickou stěnou, která je zároveň popisovatelná. V našem studiu ji ve svých pracovních dnech oceňujeme při rozkreslování nápadů všeho druhu, ta nová v obchodě na Letné zase čeká na vaše vzkazy.

O květinovou výzdobu se postaralo studio Haenke, ve kterém najdete odolné rostliny do kanceláře i atypické druhy do domácí sbírky.

Za příjemně hladivé podlahy z linolea přírodního původu děkujeme společnosti Forbo.

Stylové podnože, které drží náš pracovní stůl, zase poskytli sousedé z designerského dua Master & Master.


Přijďte si všechno prohlédnout na vlastní oči. Otevřeno máme od pondělí do soboty od 11 do 19 hodin. Těšíme se na vás!

Odebírejte novinky