Osobní odběry vyzvedávejte na adrese Milady Horákové 11, Praha 7, Po–Pá 10–19 hod., So 11-19 hod. Při nákupu nad 800 Kč doručení Zásilkovnou pro ČR a Slovensko zdarma.

papelote na druhou: nové místo na vaší papírové mapě

Udržitelnost, Náš svět, 1. 12. 2021

Vyrostl nám nový obchod! Papelote na druhou je prostor, ve kterém se uzavírá kruh udržitelnosti, odpad získává druhý život, poškozené kusy nachází domov a vy tu můžete nakupovat za výhodnější ceny. Někdo říká outlet, my říkáme splněný sen. Papelote na druhou najdete v Pražské tržnici, která se v posledních letech probouzí do krásy. 

Kde je nápad, není odpad

Udržitelnost byla od začátku leitmotivem naší výroby i vývoje. Otevřít prostor, ve kterém se odpad stává zdrojem, byl další krok, na který jsme se ohromně těšili. Sortiment obchodu papelote na druhou má čtyři úrovně:

papelote na druhou

Edice produktů vyrobených z toho, co nám v dílně zůstalo z výroby. Odřezky papírů, zkažené kusy, zbytky spirál a lepenek čekaly trpělivě na svůj nový život a nyní se vrací na scénu. Papelote tak doslova recykluje samo sebe. Na druhou.

papelote prototyp

Výroba našich produktů prochází dlouhým procesem cizelace. Vzniká mnoho ručních maket a prototypů, vždy se stejnou poctivostí jako výsledný produkt. Takové kousky podle nás do odpadu nepatří. A navíc jsou to originály!

papelote mínus

Někdy se nezadaří. Když vyrobíme produkt, který nemá dokonalé proporce, trpí křivým ušitím, někde mu něco chybí nebo z jiného důvodu neodpovídá našim představám, najdete ho v sekci papelote mínus. Ale i s chybami ho máme rádi. Jako první palačinku.

papelote outlet

S kolekcemi, které s námi strávily roky, se chceme loučit důstojně a s respektem. Doprodej produktů má tedy v papelote na druhou své pevné místo. Vy díky tomu můžete ulovit poslední kusy a ušetřit pár procent.

Modrý interiér

I samotný interiér obchodu nám dělá radost. Stejně jako náš obchod na Letné ho navrhl designer Václav Mlynář a jeho MONUMENT Office. Uvidíte trochu z výrobního zákulisí, ale přitom se ocitnete v přehledném a organizovaném prostředí. Víc neprozradíme, to se musí vidět.

Možná už tušíte, že produkty, které si můžete v papelote na druhou koupit, nikde jinde nenajdete. Přijďte si k nám něco vybrat do školy, do práce, jako dárek nebo jen tak.

kdy: po-pá 10–18, so 9-16
kde: Pražská tržnice, Hala 18

Odebírejte novinky