Vyberte si dárek k nákupu. Čím větší nákup, tím větší dárek. Vánoční dárky!

papelote na druhou: nové místo na vaší papírové mapě

Vyrostl nám nový obchod! Papelote na druhou je prostor, ve kterém se uzavírá kruh udržitelnosti, odpad získává druhý život, poškozené kusy nachází domov a vy tu můžete nakupovat za výhodnější ceny. Někdo říká outlet, my říkáme splněný sen. Papelote na druhou najdete v Holešovické tržnici, která se v posledních letech probouzí do krásy. 

Kde je nápad, není odpad

Udržitelnost byla od začátku leitmotivem naší výroby i vývoje. Otevřít prostor, ve kterém se odpad stává zdrojem, byl další krok, na který jsme se ohromně těšili. Sortiment obchodu papelote na druhou má čtyři úrovně:

papelote na druhou

Edice produktů vyrobených z toho, co nám v dílně zůstalo z výroby. Odřezky papírů, zkažené kusy, zbytky spirál a lepenek čekaly trpělivě na svůj nový život a nyní se vrací na scénu. Papelote tak doslova recykluje samo sebe. Na druhou.

papelote prototyp

Výroba našich produktů prochází dlouhým procesem cizelace. Vzniká mnoho ručních maket a prototypů, vždy se stejnou poctivostí jako výsledný produkt. Takové kousky podle nás do odpadu nepatří. A navíc jsou to originály!

papelote mínus

Někdy se nezadaří. Když vyrobíme produkt, který nemá dokonalé proporce, trpí křivým ušitím, někde mu něco chybí nebo z jiného důvodu neodpovídá našim představám, najdete ho v sekci papelote mínus. Ale i s chybami ho máme rádi. Jako první palačinku.

papelote outlet

S kolekcemi, které s námi strávily roky, se chceme loučit důstojně a s respektem. Doprodej produktů má tedy v papelote na druhou své pevné místo. Vy díky tomu můžete ulovit poslední kusy a ušetřit pár procent.

Modrý interiér

I samotný interiér obchodu nám dělá radost. Stejně jako náš obchod na Letné ho navrhl designer Václav Mlynář a jeho MONUMENT Office. Uvidíte trochu z výrobního zákulisí, ale přitom se ocitnete v přehledném a organizovaném prostředí. Víc neprozradíme, to se musí vidět.

Možná už tušíte, že produkty, které si můžete v papelote na druhou koupit, nikde jinde nenajdete. Přijďte si k nám něco vybrat do školy, do práce, jako dárek nebo jen tak.

kdy: po-pá 9–16
kde: Holešovická tržnice, Hala 18

Odebírejte novinky