Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

3. 3. 2014 Drahý příteli...

Chcete se zapojit do příprav výstavy věnované fenoménu korespondence?

12. 2. 2014 Jarní origami workshop

Ve čtvrtek 20.2. máte od 19.30 jedinečnou příležitost zaskládat si s Markétou Pilátovou než odlétne, byť je to teď tak trochu proti přírodě, na jih (Ameriky)!

My, co tu zůstamene, víme, že jedna vlaštovka jaro nedělá, doufáme však, že hejno ptactva, motýlů a květin, které vám na workshopu vyrostou pod rukama, s tím už trochu pohne...

6. 12. 2013 Adventní otevírací doba

Shánění dárků je v plném proudu! Abychom vám na výběr poskytli více času, máme otevřeno o všech adventních nedělích a od 9. 12. prodlužujeme otevírací dobu ve všední dny do 20 hodin.

5. 12. 2013 papelote na druhou

V adventním čase představujeme v našem kamenném obchodě recyklovanou kolekci papelote na druhou, vyrobenou z odpadového materiálu zbylém po našem vyrábění. Žádné dva kusy nejsou stejné, máte tedy šanci pořídit opravdu jedinečný dárek.

25. 11. 2013 Otevírací doba

Omlouváme se, ale kvůli natáčení spotu v papelote obchodě bude v úterý 26.11. mezi 14. a 16. hodinou zavřeno. Satisfakcí budiž tato neděle (1.adventní), kdy jsme pro vás v obchodě od 12 do 18 hodin.

19. 11. 2013 Fotoilustory

Obyčejné předměty ožívají a mění se v hrdiny příběhu. Rozehrané situace zachytíme fotoaparátem, fotografie vytiskneme, nalepíme, dotvoříme, vepíšeme příběh... Na letošní poslední ilustrované dílně společnými silami vytvoříme malou (foto)knihu.

31. 10. 2013 Diáře na míru

Kromě vlastní produkce se papelote v rámci svého tvůrčího studia pape.lab věnuje také realizacím na míru konkrétním klientům. Oblíbenou kategorií jsou přitom diáře, jež jsou ideálním dárkem pro obchodní partnery či klienty nezávisle na tom, v jaké oblasti společnost zadavatele působí.

29. 10. 2013 papelote:carta

Na letošním Designbloku představilo papelote svůj nový projekt papelote:carta, jehož výsledkem je nová korespondenční kolekce, jež bude v prodeji od 1.12.

29. 10. 2013 Diář pro Cestu domů

Jednou z letošních realizací diářů na míru konkrétním klientům je diář pro občanské sdružení Cesta domů provozující domácí hospic, který poskytuje odbornou péči lidem na konci života a jejich pečujícím blízkým.

21. 10. 2013 papelote hledá

Hledáme posilu do našeho tvůrčího týmu – grafika. V případě zájmu posílejte Vaše portfolio, životopis a motivační dopis na info@papelote.cz.

17. 10. 2013 Pohyblivé sochy

Když umění není jen nehybné dílo, když na něj můžeš, ba dokonce musíš sahat, když ho změníš, a vznikne z něj něco jiného. Přijď si to vyzkoušet na vlastní kůži. Vytvoříš pohyblivou sochu, kterou dokáže proměnit dokonce i jen vítr. V neděli 3. listopadu na ilustrované dílně s Klárou Domlátilovou.

6. 10. 2013 papelote:carta

Srdečně Vás zveme na Designblok, kde papelote představí novou korespondenční kolekci nazvanou carta. Od 7. do 13. října se na Vás těšíme na adrese: Superstudio Nákladové nádraží Žižkov, Želivského 2, Praha 3 (út–so 10–21, ne 10–19).

26. 9. 2013 Live like hero...

Hrdina nemusí být svalnatý MAN, který si se vším poradí, ale klidně docela obyčejný kluk či holka se svými vlastními trablemi... Takového, jakého budete chtít, si můžete nakreslit na další ilustrované dílně, která bude tentokrát komiksová.

13. 9. 2013 Bylo to těžké, ale je rozhodnuto!

Tímto vyhlašujeme výsledky naší letní pozdravové soutěže! Krásných pozdravů přišlo spousta a my za všechny moc děkujeme! Nakonec jsme vybrali 6 vítězů, které odměníme slíbeným poukazem s překvapením navrch, a udělili jsme ještě 3 čestná uznání.

28. 8. 2013 Ilustrované dílny

O nedělích zase začínáme ilustrovat! Cyklus dílen pro děti, které pořádají Ilustrátoři a papelote, pokračuje. Podzimní sezónu otevíráme 22. září s Kateřinou Sechovcovou, kdy zažijeme opravdový cirkus s papíry.

26. 8. 2013 Ať mají spolužáci co závidět!

Už je to tak, jako každý rok prázdniny i letos strašně utekly. Tábor, pár dní u babičky, výlet, možná moře a je to pryč. A to se to na začátku zdálo tak nekonečně dlouhé...

23. 8. 2013 Za poklady Šluknovska

Za devatero horami, v nejsevernější části domoviny, leží v malebné krajině Šluknovské pahorkatiny jedna z posledních výsep českého textilního průmyslu – Varnsdorf. Do místní textilky se sametem šustícím názvem Velveta jezdí papelote vybírat látky už od svých začátků. Pokud jste tedy někdy zálibně prohlíželi decentní vzory na pouzdrech a obalech, vězte, že byly odtud, ze severu.

8. 8. 2013 Z historie mt pásek

Do papelote právě dorazily nové vzory oblíbených mt pásek. Jejich výrobce, japonská společnost Kamoi Kakoshi, slaví letos výročí. Rozhodli jsme se proto, podělit se s vámi o zajímavé informace ze zákulisí výroby.

8. 8. 2013 Diáře 2014

Rádi bychom vám představili podobu papelote diářů na rok 2014. Diáře budou v prodeji od poloviny října, vybírat si však můžete již dnes. Společnosti, které by chtěly diáře upravit na míru své vizuální identitě, mají do 15. září jedinečnou příležitost využít aktuální cenově zvýhodněné nabídky.

15. 7. 2013 Ahoj z vlasti!

Koncem června byly oficiálně představeny reprezentativní dárkové sady, které vznikly v pape.labu, tvůrčím studiu papelote, přímo na míru Českým centrům, agentuře Ministerstva zahraničních věcí reprezentující Českou republiku ve 22 zemích světa. Výsledná podoba je postavena na ideji dopisu, tradičního média spojení se světem, užívaného v minulosti nejen v osobní korespondenci, ale také v diplomacii či ve vědě.

Strana na začátekpředchozí1 2 37 8 9 10 11 12 13 14následujícína konec