Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

24. 6. 2014 Léto bez zápisků jako by nebylo!

Připravili jsme pro vás prázdninovou akci - trojici nejoblíbenějších zápisníků za zvýhodněné ceny! Vyberte si ten, který vám nejlépe sedne, přibalte tužku a vykročte létu vstříc. Ať už na vás čekají cesty, výlety, pulzující ulice města či klid na zahradě, se záznamy vše prožijete dvakrát! A navíc, co si v létě rozmyslíte, na podzim jako když najdete...

4. 6. 2014 Papelote diáře 2014 šité na míru

Dovolte, abychom vám představili některé z diářů na míru, které jsme realizovali v loňském roce. Pracovali jsme s velkými společnostmi, malými firmami i neziskovými organizacemi. Co setkání to jedinečný příběh a hledání originálního řešení. Už se těšíme až budeme vymýšlet diář pro rok 2015 třeba právě pro vás!

26. 5. 2014 Vyrob si své vlastní zvíře!

3. nedělní ilu-dílna pod vedením Michaely Kukovičové.
Již tuto neděli 1. 6., dopoledne od 10 do 12 hodin a odpoeldne od 14 do 16 hodin.

11. 5. 2014 Poděkování

Z celého srdce děkujeme všem, kdo se s námi prostřednictvím dopisu podělili o své příběhy a jejichž vzkazy se tak staly živou součástí naší výstavy věnované fenoménu korespondence.

7. 5. 2014 Nejkrásnější kniha!

Kniha básní Hanuše Hachenburga – Hned vedle bílá barva mráčků v grafické úpravě Kateřiny Šachové získala v soutěži Nejkrasnější české knihy roku 2013 první místo v kategorii Krásná literatura. Máme radost a děkujeme!

6. 5. 2014 Výstava papelote:carta

Srdečně vás zveme na právě probíhající výstavu v GALERII CZECHDESIGN! Je věnována fenoménu korespondence, o jehož oživení se papelote dlouhodobě snaží. Doprovází uvedení nové dopisní řady Carta, která se svým širokým rozsahem od klasických dopisních papírů a obálek přes hravé variace pohledů či přání až ke komplimentkám (kartičkám na vzkazy) snaží vrátit papír do hry o přízeň pisatelů.

22. 4. 2014 dopisní workshopy

POZOR, POZOR! JIŽ TUTO NEDĚLI! papelote zve na nedělní dopisní workshopy v GALERII CZECHDESIGN. neděle 27.4.2014 / 14–16 h děti, 17–19 h dospělí

15. 4. 2014 papelote a dva

Znáte-li hudební duo Dva, tak asi víte, že mají novou desku. Možná vás ale překvapí, že ji doprovází série speciálních sešitů od papelote.

To bylo tak - nejprve vznikla dvojice balicích papírů s motivy kreseb jedné ze dvou, Báry Kratochvílové aka Janines Jansen. Přirozená dvoustrannost papíru vlastní na nich hravě spojila rozmanitostí hýřící faunu na straně jedné s texty skladeb nového alba na straně druhé.

3. 4. 2014 Ilustrované dílny jsou zpět!

Oblíbený cyklus nedělních dílen pro děti, které papelote pořádá ve spolupráci se sdružením Ilustrátoři, vstupuje do svého druhého ročníku. První workshop vedený Alžbětou Zemanovou proběhne už příští neděli, tedy 13.4.

10. 3. 2014 Historicky první papelote výprodej

Jarní úklid vynesl na světlo množství pokladů nashromážděných za celou existenci papelote - od zbytků starých kolekcí, přes kousky, které byly příliš dlouho vystaveny, až po produkty, na nichž se něco nepovedlo. Pod souhrnným heslem s chybami, ale s láskou tedy začíná historicky první výprodej všeho, co sice nedosahuje "první jakosti", ale s trochou dobré vůle to jistě najde svůj účel, jemuž pak bude věrně sloužit...

6. 3. 2014 Calico nově v papelote

Od března nabízíme v papelote obchodě luxusní ručně tištěné balicí papíry z dílny Calico. Jejich jemné sítotiskové vzory se vyjímají na prvotřídním barevném papíru italské firmy Fedrigoni či kvalitním recyklovaném papíru kraftovém. Design odkazuje k historickým vzorům používaným při technice kartounového tisku pomocí vedle sebe poskládaných raznic. Mimochodem Calico je jedním z mála studií na světě, které se dnes metodou kartounového tisku zabývá!

3. 3. 2014 Drahý příteli...

Chcete se zapojit do příprav výstavy věnované fenoménu korespondence?

12. 2. 2014 Jarní origami workshop

Ve čtvrtek 20.2. máte od 19.30 jedinečnou příležitost zaskládat si s Markétou Pilátovou než odlétne, byť je to teď tak trochu proti přírodě, na jih (Ameriky)!

My, co tu zůstamene, víme, že jedna vlaštovka jaro nedělá, doufáme však, že hejno ptactva, motýlů a květin, které vám na workshopu vyrostou pod rukama, s tím už trochu pohne...

6. 12. 2013 Adventní otevírací doba

Shánění dárků je v plném proudu! Abychom vám na výběr poskytli více času, máme otevřeno o všech adventních nedělích a od 9. 12. prodlužujeme otevírací dobu ve všední dny do 20 hodin.

5. 12. 2013 papelote na druhou

V adventním čase představujeme v našem kamenném obchodě recyklovanou kolekci papelote na druhou, vyrobenou z odpadového materiálu zbylém po našem vyrábění. Žádné dva kusy nejsou stejné, máte tedy šanci pořídit opravdu jedinečný dárek.

25. 11. 2013 Otevírací doba

Omlouváme se, ale kvůli natáčení spotu v papelote obchodě bude v úterý 26.11. mezi 14. a 16. hodinou zavřeno. Satisfakcí budiž tato neděle (1.adventní), kdy jsme pro vás v obchodě od 12 do 18 hodin.

19. 11. 2013 Fotoilustory

Obyčejné předměty ožívají a mění se v hrdiny příběhu. Rozehrané situace zachytíme fotoaparátem, fotografie vytiskneme, nalepíme, dotvoříme, vepíšeme příběh... Na letošní poslední ilustrované dílně společnými silami vytvoříme malou (foto)knihu.

31. 10. 2013 Diáře na míru

Kromě vlastní produkce se papelote v rámci svého tvůrčího studia pape.lab věnuje také realizacím na míru konkrétním klientům. Oblíbenou kategorií jsou přitom diáře, jež jsou ideálním dárkem pro obchodní partnery či klienty nezávisle na tom, v jaké oblasti společnost zadavatele působí.

29. 10. 2013 papelote:carta

Na letošním Designbloku představilo papelote svůj nový projekt papelote:carta, jehož výsledkem je nová korespondenční kolekce, jež bude v prodeji od 1.12.

29. 10. 2013 Diář pro Cestu domů

Jednou z letošních realizací diářů na míru konkrétním klientům je diář pro občanské sdružení Cesta domů provozující domácí hospic, který poskytuje odbornou péči lidem na konci života a jejich pečujícím blízkým.

Strana na začátekpředchozí1 2 37 8 9 10 11 12 13 14následujícína konec