Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

4. 4. 2013 ARCTO IRIS

Arktická duha barev, myšlenek, nápadů aneb jak by svůj skicák viděl architekt, fotograf, spisovatel, grafický designér, šperkař, teoretik, ilustrátor, módní návrhář nebo dítě? Papelote s podporou papírny Arctic paper připravuje limitovanou kolekci skicáků/náčrtníků s 10 originálními obálkami tištěnými sítotiskem na kvalitním papíru Munken.

3. 4. 2013 Ilustrované dílny

Víte, kdo chodí v neděli do papelote? Ilustrátoři! Spolu s nimi jsme připravili cyklus ilustrovaných dílen pro děti. Začínáme 21. dubna s Alžbětou Skálovou a Alžbětou Zemanovou!

22. 1. 2013 iMusko je tu!

Rádi bychom vám představili nový přírůstek do naší plstěné rodiny - kolekci iMusko šitou na míru vaší elektronice. Dostali jste do Ježíška placatého kamaráda a nechcete, aby stykem s každodenností pozbyl lesku? Dopřejte mu plstěný úkryt, bude v něm jak v (ba)vlnce. Vyrobeno ze 100% vlny, na iPhony, Kindly, iPady a jim podobné padne jako ulité.
https://www.papelote.cz/c/musko-plst/


23. 12. 2012 pour féliciter 2013

Náš poslední otvírací den v tomto roce se pomalu chýlí ke konci a tak bychom vám rádi popřáli krásné a klidné Vánoce, šťastný nový rok a pořádnou sněhovou nadílku! Naviděnou se budeme opět těšit od 2. ledna 2013.

15. 12. 2012 Předvánoční otevírací doba

Přijďte se cestou z vycházky ohřát do papelote, na stříbrnou a zlatou neděli máme otevřeno od 12 do 18 hodin. Ukažte svému ježíškovi, co by neměl přehlédnout! Vstup s vínem je povolen!

 

11. 12. 2012 Večer navíc!

Pro velký zájem jsme přidali večer navíc. Origami dílnu tedy můžete navštívit také 13. 12. od 19.30.

30. 11. 2012 Advent je za dveřmi

Nechte se v době, kdy si večery rády pospíší a tma a zima lezou do kapes, přitáhnout rozzářenou výlohou a pojďte si do tepla zkrátit čekání na vánoce skládáním origami. Ve středu 12.12. to budou vánoční hvězdy, které mohou zářit mezi větvemi či lákat pohledy na rozjasněná okna. Dojde však také na přání - zkuste ta svoje letos vyjádřit trojrozměrně...

15. 11. 2012 Diáře se představují

Tak to jsou oni! Štramák v dobře padnoucím vycházkovém obleku, strohý a řízný elegán a rozverný kulturní atašé – týdenní diáře na rok 2013.

27. 10. 2012 Ptáci se houfují v papelote!

Všichni ptáci ještě neodletěli na jih. Ve středu 14. listopadu se budou houfovat v papelote na další origami dílně s Markétou Pilátovou. Očekáváme výskyt jeřába, labutě, vrabce a kolibříka.

11. 9. 2012 Babí léto je tu!

Máte rádi naše penály? Vyberte si z nových vzorů! Připravili jsme speciální edici na babí léto, prý bude až do listopadu...

10. 9. 2012 Podzimní novinka černá jako uhel

Máte něco velkého na srdci? Nebojte se rozmáchnout! Třeba na osmdesáti stránkách nového  sešitu formátu A4, unese vše od geometrie po obrysy románu či skici budoucích měst. Dopřejte si prostor k vyjádření!
https://www.papelote.cz/p/cerna-klasika/

6. 9. 2012 Rádi bychom Vám někoho představili...

Dlouho jsme neměli v á čtyřce co nabídnout, teď se však blýská na lepší časy! První vlašťovkou je kolekce Klasiků A4 v obvylké škále barev a lineatur. Základní sešit uspokojí vaše základní potřeby!
https://www.papelote.cz/p/klasik-a4/

3. 8. 2012 Chystá se diář Kulturissimo!

Letos na podzim bychom vám rádi představili kulturní diář na rok 2013, který vzniká ve spolupráci Papelote a kulturního portálu Kulturissimo.cz. Půjde o týdenní diář s uvedením kulturních akcí připadajících na jednotlivé dny.  Premiéry, festivaly, vernisáže, ani konce výstav už vám neutečou! Informace o projektu budeme průběžně zvřejňovat na adrese www.diar2013.cz

4. 7. 2012 CESTOVNÍ DENÍK – SKVĚLÝ SPOLEČNÍK NA LÉTO!

Léto je tu a s ním dostatek času na výlety, vyjížďky, plavby, cesty a pouti, chvíle nabité zážitky, na které se bude po návratu slastně vzpomínat... Jenže lidská paměť je nespolehlivá, podstatně jistější proto bude vše si pečlivě zaznamenat. V klidu se zastavit a s tužkou v ruce si znovu vychutnat dojmy a postřehy, svěřit je papíru, který je bezpečně uchová... Speciální letní akce za 290 Kč


2. 7. 2012 papelote pro 25. Bienále Brno

Papelote má čest být partnerem letošního Bienále grafického designu a představit speciální kolekci inspirovanou tématem letošního vizuálního systému Bienále: design jako proces – proces jako design. Až do října máte možnost ji vidět a zakoupit ve všech galeriijních obchodech Moravské galerie nebo v obchodě papelote ve Vojtěšské 9.

15. 6. 2012 Poslední příležitost užít si před prázdninami workshop s Napoli

Rádi bychom vás pozvali na poslední dílnu NAPOLI tentokrát na téma Divadlo na cesty, která se koná v papelote obchodě 26.6.2012 od 18h! Zkuste si vytvořit skládačku pokojíku, zahrady, nebo jiné scény a sehrajte si doma vlastní představení. S papírovými herci se počítá!

Zájemci nechť se prosím přihlásí na obchod@papelote.cz. Cena je 250Kč a zahrnuje materiál, malé občerstvení a odborné vedení tria Napoli.

8. 6. 2012 máme sbaleno na Knihex!

Papelote a malá a menší nakladatelství se na Vás těší tuto neděli 10. 6. 2012 od 10 do 20 h na knižním jarmarku Knihex. Vyjděte si na pražské letní korzo – náplavku pod Rašínovým nábřežím mezi Palackého a železničním mostem a udělejte si radost malým dárkem. Papelote představí limitovanou edici cestovních deníků. Vyberte si svého společníka na léto!

4. 6. 2012 papelote na DMY v Berlíně

designSUPERMARKET poprvé vyváží český design do Berlina a papelote má tu čest jet s ním! Zaleťte se ve dnech 6.–10. června podívat na bývalé letiště Berlin Tempelhof, co je ve světě designu nového. Více informací o festivalu DMY najdete na www.dmy-berlin.com.

21. 5. 2012 Ten, kdo ho dostane, na něj nikdy nezapomene...

Ve čtvrtek 24. 5. od 19 hodin se v papelote koná další z origami workshopů vedený Markétou Pilátovou. Tentokrát na téma skládání dopisů.

26. 4. 2012 Masking tapes v papelote

Slunce je tu a s ním spousta barev v podobě masking tapes! Přijďte si do papelote pro japonské lepicí pásky z rýžového papíru a rozveselte s nimi svět kolem vás! Fantazie nezná mezí...

Strana na začátekpředchozí1 2 39 10 11 12 13 14následujícína konec