Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

20. 3. 2017 Nový interiér

Papelote obchod se po letech fungování dočkal nového interiéru (navrženého opět studiem A1 Architects), který ještě o kousek zvýšil jeho kapacitu – novinky stále přibývají a s osvědčenými kousky se těžko loučí...

S výběrem vám tak nově pomohou přehledné šuplíčky komod, které zboží představí v celé šíři i potřebném kontextu.

17. 3. 2017 Stationery Fever

Máme velikou radost z šestistránkového medailonku v publikaci Stationery Fever, knize určené všem milovníkům papírnictví – jejich historické krásy i soudobé renezance. Papelote se tak dostalo do skvělé společnosti retro předmětů, které máme sami tak rádi, a jejich současných kolegů vznikajících v papírenských studiích po celém světě. Sekci sešitů s námi sdílí výrobci z Osaky a Lisabonu...

7. 3. 2017 Dárek k MDŽ

Převážně ženský kolektiv papelote přeje všem ženám světa krásný svátek a jako malý dárek nabízí 20% slevu na všechny produkty papelote!  Bude platit 8. 3. v obchodě i na eshopu, stačí použít heslo karafiátnestačí.

 

 

2. 3. 2017 Jarní výprodej je tu!

Rok se s rokem sešel a v papelote se opět nashromáždily kousky, které už si vlivem různých okolností nemohou dělat nárok na "první jakost". Během první poloviny března proto probíhá jarní výprodej, ve kterém opět pod heslem s chybami, ale s láskou nabízíme širokou škálu výrazně zlevněného zboží.

 

28. 2. 2017 Místa v srdci získala další cenu!

Máme velikou radost, že knížka ilustrátorky a naší grafičky Štěpánky Bláhovcové, založená na bloku spiral, došla dalšího uznání, tentokrát v podobě speciálního ocenění na German Design Award. Porota vyzdvihla didaktický účinek knihy skvěle podpořený užitím dvoubarevného textu a tvarováním do spirálového bloku... Koupit si ji můžete v papelote obchodě :) Štěpánko, gratulujeme!

10. 2. 2017 Hledáme grafika

Papelote studio hledá do týmu grafického designéra pro interní spolupráci na zakázkách na míru. Jestli se u nás vidíte, čtěte dál :)

7. 2. 2017 Únor jako vyšitý

Aby ten únor tolik nezábl, máme pro vás limitovanou edici oblíbených sešitů klasika zachumlaných v obalech s výšivkou od ilustrátorky Alžběty Skálové. Pár kousků, které jsou právě k dostání v papelote obchodě, zahřeje na těle i na duši :)

9. 1. 2017 Rok se Štěpánkou B.

Nejen každý den, ale i každý rok je originál! Všem, kdo v sobě chtějí tento pocit umocnit, nabízíme za průvodce jeden z limitovaných diářů ilustrovaných naší grafičkou a známou ilustrátorkou Štěpánkou Bláhovcovou, každý je totiž naprosto jedinečný. Přijďte se nechat okouzlit a moc neotálejte, na všechny z úvodu se totiž asi nedostane... V prodeji v obchodě papelote od 10. 1.!

15. 12. 2016 Dárkové balení

Chcete to mít vyřešené pěkně najednou? Nechte si u nás dárek svátečně zabalit! Naše sáčky z chráněné dílny Proutek vám dozdobíme originální papírovou visačkou a vy už ho jen donesete pod stromeček...

14. 12. 2016 Konec roku v našem eshopu

Je nám to jasné, dárek, co neleží pod stromečkem, trochu přestává být dárkem. Moc se snažíme, aby to nepostihlo ty, které jste vybrali u nás, nicméně cesta k vám taky chvíli trvá... Slibujeme tedy, že balíčky, které objednáte a zaplatíte do 18. 12. včetně, odešleme následující den a svůj běh by tak měly stihnout  v limitu. U pozdějších objednávek to však už garantovat nemůžeme. Pro váš i náš klid proto nenechávejte svůj nákup na poslední chvíli.

9. 12. 2016 Elemento limited

Světlo světa právě spatřila limitovaná série diářů elemento, založená na náhodných setkáních letošních diářových vzorů. Každý kus je originál ovlivněný konkrétním skloubením vzorů a místem, které na něj na potišěných arších vyšlo. Až do neděle jsou diáře v prodeji exkluzivně na designSUPERMARKETU v Kafkově domě, následně budou k dostání i u nás v obchodě.

9. 12. 2016 Za klidnější ježíšky

Milí ježíškové, myslete na své nervy a dárky pro své blízké objednejte s dostatečným předstihem. Vzhledem k vaší všeobecné štědrosti začínají být někteří ze sobů již mírně zadýchaní - může se tedy stát, že ke stromečkům nepoběží tempem, na které se ještě před nedávnem cítili! Dáte-li jim tedy více času, nebudete se těsně před Vánoci muset trápit jejich popoháněním :)

8. 12. 2016 Holy Shit Shopping

Tento víkend jsme na berlínském Holy Shit Shopping uzavřeli naši letošní výjezdní sezónu. Nový papelote stánek se teď uloží k zimnímu spánku, aby napřesrok v plné parádě zase vyrazil do světa.

30. 11. 2016 Adventní kalendář 2017

Letos na vás nečeká jen čokoláda! Od 1. 12. můžete začít otevírat také okénka papelote kalendáře! Každý den tu na vás bude čekat překvapení v podobě 25% slevy. Napíšete-li pak při nákupu na eshopu magické slovíčko, či spiklenecky zašeptáte heslo na slečnu v obchodě, věc z příslušného okénka získáte o čtvrtinu levněji.

21. 11. 2016 Limitovaná edice diářů 2017

DesignSUPERMARKET se blíží a jako každý rok láká na speciální lahůdky jednotlivých vystavovatelů. Papelote si pro tuto příležitost nachystalo limitovanou kolekci diářů elemento, jejíž obálky vznikly soutiskem letošních sítotiskových vzorů. Náhoda na nich vykouzlila jedinečné barevné vzory a z každého diáře udělala neopakovatelný originál... Přijďte si vybrat! Těšíme se na vás v Kafkově domě 8.–11. 12.!

18. 11. 2016 Papelote na druhou je zpět!

V předvánočním čase se do našeho kamenného obchodu vrací recyklovaná kolekce papelote na druhou, vytvořená ze zbytků z výroby. Žádné dva kusy nejsou stejné, máte tedy šanci pořídit opravdu jedinečný dárek.

 

14. 11. 2016 Znáte matericu?

Víte z čeho jsou vyrobeny desky našich fotoalb? Z materici! Úžasného ekologicky šetrného papíru s FSC certifikací, který je vyroben z vybraných recyklovaných vláken, bavlny, která dodává jeho povrchu známou hebkost, a prvotřídní celulózy, jež mu zajistí potřebný objem a výdrž. Materiálu, který je sto navodit takové vizuální a taktilní zážitky jako přírodní elementy, jimiž byl inspirován, a rafinovanost jeho výroby připomíná spontaneitu přírody samé...

10. 11. 2016 Naši hrdinové všedního dne

Tak tihle pánové se v těchto dnech nezastaví - Vánoce jsou před námi a výroba je v plném proudu. Díky všem, kdo nám ji pomáhají zajistit! Vedle pánů v tisku a výseku jsou to také paní v knihárně a vůbec celý tým partnerské tiskárny Tomos. A také paní na Lidicku, které pro nás šijí a mnoho dalších...  Seznam by to byl celkem dlouhý, takže díky všem, že nám to spolu funguje :)

7. 11. 2016 Designers' Open 2016

Tak jsme se zase po roce podívali do Lipska. Stejně jako loni tu na Designers' Open zabodovaly gumičky na tužky - náš vtipný patent vzbuzuje u sousedů nefalšovaný zájem...

1. 11. 2016 Zahraniční eshop slavnostně spuštěn!

Dlouho očekávané se stalo skutkem! Od tohoto týdne si můžete své oblíbené papelote produkty objednat také ze zahraničí, spustili jsme totiž zahraniční verzi eshopu! Moc se těšíme na vaše první objednávky :)

Zboží zatím posíláme v rámci EU.

Strana na začátekpředchozí1 2 3 4 5 6 712 13 14následujícína konec