Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

1. 11. 2016 Zahraniční eshop slavnostně spuštěn!

Dlouho očekávané se stalo skutkem! Od tohoto týdne si můžete své oblíbené papelote produkty objednat také ze zahraničí, spustili jsme totiž zahraniční verzi eshopu! Moc se těšíme na vaše první objednávky :)

Zboží zatím posíláme v rámci EU.

31. 10. 2016 Máme nový stánek!

V souvislosti se změnou interiéru našeho obchodu došlo také na podobu prodejního stánku, který reprezentuje papelote na domácích i zahraničních akcích. Promyšlený prostor se stolem, úložným prostorem a systémem dřevěných karabiček a šuplíků přesně na míru našim produktům, který pro papelote navrhla interiérová designérka Kateřina Bartošová, jsme poprvé vyzkoušeli na vídeňském Edelstoffu.

25. 10. 2016 Kam za námi?

Chtěli byste vidět papelote na vlastní oči, ale nemáte cestu do Prahy? Třeba vám bude blíž některé z míst, kam se v příštích týdnech chystáme. Po vídeňském Edelstoff a lipském Designers Open budeme 18.–20. 11. ve Vídni na Feschmarktu a 3.–4. 12. v Berlíně na Holy Shit Shopping. Tak jestli budete poblíž, stavte se :)

12. 10. 2016 Zachráněné papelote

Tým papelote absolvoval kurz první pomoci vedený skvělými lektory ZdrSEMu, kterým tímto moc děkujeme!

Vzájemně jsme se několikrát udrželi při životě až do příjezdu imaginární záchranky, tak doufáme, že nám to kromě zvýšeného zájmu o své spolupracovníky přinese i schopnost pomoct, až to bude potřeba...

Takže až se vám u nás třeba někdy zamotá hlava z příliš široké nabídky diářů či pestré škály nových obálek, najde se snad někdo, kdo si s tím poradí :)

11. 10. 2016 Obchod čeká rekonstrukce

Od čtvrtka 13. do neděle 16. 10. budeme mít zavřeno, chystáme totiž v obchodě velké změny... Na nový interiér a podzimní novinky se můžete přijít podívat hned v pondělí. Pokud jste plánovali nákup na konec týdne, radši si s ním pospěšte, ať vás nevítají stažené rolety...

Zároveň se omlouváme všem, kteří si koncem týdne objednají něco na eshopu, zboží budeme schopni expedovat až v příštím týdnu.

10. 10. 2016 Čtvrtý diář pro Cestu domů

Již čtvrtým rokem vzniká v papelote diář na podporu domácího hospice Cesta domů. Letošní koncept zahrnuje kromě diáře samého i plán na jeho sebepropagaci - je s ním totiž spojená facebooková hra! Vydání doplňuje pohled s vystřihovánkou či textem písně a majitelé pohledu (ať už ti, co ho vytáhli z diáře, či ti, kterým přišel poštou) jsou vyzváni, aby zapojili své hravé já a pochlubili se s ním na FB Dobročinných obchodů Cesty domů.

27. 9. 2016 Muskoly se vylupují

Právě vzniká nová várka muskol - hravých návleků na tužku ze 100% vlněné plsti, které umí změkčit úchop i ochránit ostrou tuhu. Kousek po kousku se ručně vyráží z pásu plsti i různých zbytků po výrobě jiných plstěných produktů, přičemž každý obdélníček znamená stlačení obří páky naší letité "zlatičky", mohutného zeleného lisu, který možná znáte z průhledu do zadních partií našeho obchodu. Vysekané kousky poputují na šití do Horoměřic, kde z nich vzniknou ony oblíbené válečky, které i z běžné tužky udělají "tu vaši".

19. 9. 2016 Placky kvetou dál

Příroda se brzy začne klonit ke svým zemitějším tónům, naše placky ale kvetou dál a snadno tak nasytí mlsné oči i tam, kde už na to zlátnoucí louky nemají dech... Přijďte si vybrat do papeote obchodu, kvete nám tu celý šuplík...

19. 9. 2016 Diáře 2017

Netrpělivě očekávaná kolekce diářů na rok 2017 je na světě! Inspirací pro ni se stal magický svět papírových odstřižků, jejichž parafráze zdobí desky převážné většiny z 9 typů diářů, které na příští rok chystáme, i jejich jednotlivých variant. V papelote obchodě se objeví koncem září, na eshopu 5. 10. a rozhodně bude z čeho vybírat!

16. 9. 2016 Jak vznikají diáře...

Diáře pro příští rok budou opravdová libůstka - jejich motivy inspiroval svět odstřížků, jejichž parafráze se pomocí sítototisku přenesly na desky nové kolekce. A jak takový sítotisk diáře vypadá ukáže malá fotoreportáž z pražské dílny pana Štutzbarta, který pro nás většinu sítotisků tiskne. V prodeji bude nová kolekce od konce září v papelote obchodě a od 5. 10. na eshopu.

18. 8. 2016 Zdánlivý klid v Tomosu

Takovýhle klid je v naší partnerské tiskárně Tomos ve skutečnosti jen o polední pauze, jinak se tu vlastně moc nezastaví. Ve výrobě je právě várka sešitů, co na září nesmějí chybět, několik zakázek a také kalendária diářů! Polední zátiší jsou však tak magická, že nám to nedalo minout je bez povšimnutí - nabízíme proto k listování specifickou krásu výrobních míst zachycenou objektivem Filipa Šacha.

11. 8. 2016 Chráněná dílna Proutek

Navázali jsme spolupráci s jindřichohradeckou chráněnou dílnou Proutek, která nabízí zaměstnání lidem s mentálním handicapem a pomáhá jim tak se začleněním do běžného života. V malebném prostředí jižních Čech teď z vyseknutých polotovarů již jednou použitých papírů vznikají naše sáčky na balení nákupů.

27. 6. 2016 Ideální čas řešit diáře pro vaši společnost

Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát! Hledáte vhodný dárek pro své klienty a partnery, něco, co je potěší a zároveň bude připomínat vaši spolupráci? Něco, co bude reprezentovat vaši společnost a přitom bude obdarovanému k užitku? Zkuste diář od papelote, navržený tak, aby odpovídal vašim konkrétním potřebám!

31. 5. 2016 Novinka na roztrhání

Pohled do zákulisí výroby prozrazuje, že je na cestě novinka, která bude doslova na roztrhání! Vycházíme vstříc všem, kteří se cítí vazbou sešitů příliš spoutáni a přednost dávají psaní na volné listy. Nabízíme řešení v podobě trhacího ripbloku s perforovanými listy spojenými barevným lepidlem, které teď právě dosychá v pražském Tomosu. V papelote budou co nevidět...

17. 5. 2016 Neverending book

Všem, kteří by svůj příběh rádi nahlédli v celku, je jim blízká představa, že vše souvisí se vším, a v obraze mýtického hada požírajícího vlastní ocas nacházejí vnitřní smysl, bychom rádi nabídli novinku z dílny Wildpapers - nekonečný notýsek, u něhož je možné vstoupit i vystoupit na kterémkoli místě, a když se smyčka zápisků uzavře, možná dojde k zajímavým setkáním. To pak doporučujeme pořídit další kousek a pokračovat po spirále o úroveň výše...

29. 4. 2016 Papelote na PechaKucha Zlín

První květnové pondělí budeme svou práci prezentovat ve Zlíně v rámci PechaKucha Night. Za pomoci 20 obrázků a dvacetivteřinových komentářů nás zde představí naše grafická designérka Táňa Martincová, která se tím po letech vrací na domácí, zlínské hřiště. Poslechnout si ji můžete ve 4. patře Svit budovy 64. Akce začíná ve 13 hodin.

29. 4. 2016 Wildpapers a lásky čas

S koncem dubna k nám do obchodu dorazilo pár kousků z desetičlenné limitované edice prvomájových zápisníků od Wildpapers, které symbolicky uzavírají řadu speciálních knižních vazeb LOVE. Ručně vázané májové notýsky vybízejí k zamyšlení, který čas je pro lásku ten pravý. V případě, že budou dárkem, může ručička zastavená na příhodné době druhému ledacos naznačit...

19. 4. 2016 Papelote na O2 Pražské štafetě

V papelote se začalo dařit běhu! A protože své zaujetí myslíme vážně, čtveřice kolegyň dnes vyráží poměřit své síly na štafetu 4 x 5 km v pražské Stromovce. Kromě porce endorfinů si od odpoledne slibujeme ještě malé altruistické uspokojení, neboť část startovného míří do Centra Paraple. Fandit můžete od 17 hodin u Výstaviště paláce či kdekoli na trase.

5. 4. 2016 papelote na Festivalu mini

Od 6. do 10. dubna nás můžete potkat také na Festivalu mini v dejvické Ville Pellé. Představíme tu výběr sortimentu vhodný pro různě velké rodiče...

31. 3. 2016 S úklidem se radši zavřeme

Znáte to, na dny úklidu se návštěvy nezvou... A nás čeká o víkendu ten slavný jarní, takže jako správná hospodyňka v pátek ve 3 radši zavřeme a na vaši návštěvu se budeme těšit zase v pondělí! Prachovkám zdar!

Strana na začátekpředchozí1 2 3 4 5 6 712 13 14následujícína konec