Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

18. 8. 2016 Zdánlivý klid v Tomosu

Takovýhle klid je v naší partnerské tiskárně Tomos ve skutečnosti jen o polední pauze, jinak se tu vlastně moc nezastaví. Ve výrobě je právě várka sešitů, co na září nesmějí chybět, několik zakázek a také kalendária diářů! Polední zátiší jsou však tak magická, že nám to nedalo minout je bez povšimnutí - nabízíme proto k listování specifickou krásu výrobních míst zachycenou objektivem Filipa Šacha.

11. 8. 2016 Chráněná dílna Proutek

Navázali jsme spolupráci s jindřichohradeckou chráněnou dílnou Proutek, která nabízí zaměstnání lidem s mentálním handicapem a pomáhá jim tak se začleněním do běžného života. V malebném prostředí jižních Čech teď z vyseknutých polotovarů již jednou použitých papírů vznikají naše sáčky na balení nákupů.

27. 6. 2016 Ideální čas řešit diáře pro vaši společnost

Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát! Hledáte vhodný dárek pro své klienty a partnery, něco, co je potěší a zároveň bude připomínat vaši spolupráci? Něco, co bude reprezentovat vaši společnost a přitom bude obdarovanému k užitku? Zkuste diář od papelote, navržený tak, aby odpovídal vašim konkrétním potřebám!

31. 5. 2016 Novinka na roztrhání

Pohled do zákulisí výroby prozrazuje, že je na cestě novinka, která bude doslova na roztrhání! Vycházíme vstříc všem, kteří se cítí vazbou sešitů příliš spoutáni a přednost dávají psaní na volné listy. Nabízíme řešení v podobě trhacího ripbloku s perforovanými listy spojenými barevným lepidlem, které teď právě dosychá v pražském Tomosu. V papelote budou co nevidět...

17. 5. 2016 Neverending book

Všem, kteří by svůj příběh rádi nahlédli v celku, je jim blízká představa, že vše souvisí se vším, a v obraze mýtického hada požírajícího vlastní ocas nacházejí vnitřní smysl, bychom rádi nabídli novinku z dílny Wildpapers - nekonečný notýsek, u něhož je možné vstoupit i vystoupit na kterémkoli místě, a když se smyčka zápisků uzavře, možná dojde k zajímavým setkáním. To pak doporučujeme pořídit další kousek a pokračovat po spirále o úroveň výše...

29. 4. 2016 Papelote na PechaKucha Zlín

První květnové pondělí budeme svou práci prezentovat ve Zlíně v rámci PechaKucha Night. Za pomoci 20 obrázků a dvacetivteřinových komentářů nás zde představí naše grafická designérka Táňa Martincová, která se tím po letech vrací na domácí, zlínské hřiště. Poslechnout si ji můžete ve 4. patře Svit budovy 64. Akce začíná ve 13 hodin.

29. 4. 2016 Wildpapers a lásky čas

S koncem dubna k nám do obchodu dorazilo pár kousků z desetičlenné limitované edice prvomájových zápisníků od Wildpapers, které symbolicky uzavírají řadu speciálních knižních vazeb LOVE. Ručně vázané májové notýsky vybízejí k zamyšlení, který čas je pro lásku ten pravý. V případě, že budou dárkem, může ručička zastavená na příhodné době druhému ledacos naznačit...

19. 4. 2016 Papelote na O2 Pražské štafetě

V papelote se začalo dařit běhu! A protože své zaujetí myslíme vážně, čtveřice kolegyň dnes vyráží poměřit své síly na štafetu 4 x 5 km v pražské Stromovce. Kromě porce endorfinů si od odpoledne slibujeme ještě malé altruistické uspokojení, neboť část startovného míří do Centra Paraple. Fandit můžete od 17 hodin u Výstaviště paláce či kdekoli na trase.

5. 4. 2016 papelote na Festivalu mini

Od 6. do 10. dubna nás můžete potkat také na Festivalu mini v dejvické Ville Pellé. Představíme tu výběr sortimentu vhodný pro různě velké rodiče...

31. 3. 2016 S úklidem se radši zavřeme

Znáte to, na dny úklidu se návštěvy nezvou... A nás čeká o víkendu ten slavný jarní, takže jako správná hospodyňka v pátek ve 3 radši zavřeme a na vaši návštěvu se budeme těšit zase v pondělí! Prachovkám zdar!

24. 3. 2016 Nové kousky od Wildpapers

Do papelote obchodu dorazily další ručně vázané notýsky od Wildpapers. Po nedávném oživení kolekce LOVE podvratně valentinským motivem, přichází na řadu hra s Velikonocemi. Poselství z nového typu notýsku tak nabízí vykročení z tradičních genderových schémat lidových tradic směrem k všeobecné rovnosti. A aby svoji hříčku vyvázal z kontextu katolických Velikonoc, svázal pan Hybner notýsky stehem dálněvýchodní buddhistické vazby.

Nic totiž není náhoda...

21. 3. 2016 Výprodej jde do finále!

Výprodej se přehoupl do závěrečné fáze - poslední ještě nalezené poklady byly označeny razítkem "papelote mínus - s chybami, ale s láskou", které vysvětluje, že už sice nejsou úplně 100%, ale stejně si zaslouží druhou šanci. Takže jestli jste to ještě nezkusili, nechte se zahřát u srdce a ještě si užít tu chvilku na lovu nejlepšího kousku... Navíc do finále jde i míra zlevnění, takže teď už ta dobročinnost opravdu nebolí :)

 

18. 3. 2016 papelote na Design Shakeru

Od 17. do 20. 3. budeme na Design Shakeru, přehlídce interiérového designu na veletrhu v Letňanech, prezentovat práci papeote studia. Až do neděle tak máte příležitost vidět pohromadě výběr našich nejzajímavějších realizací.

18. 3. 2016 Inventura!

Občas to přijít musí... Zítra (v sobotu 19.3.) bude probíhat inventura. Celý víkend proto bude zavřeno, a až přijdete v pondělí, budou mít i petrklíče před obchodem své inventární číslo. Pořádek zkrátka musí být!

 

15. 3. 2016 Novinky od NaPOLI

Nabídku papírových skládaček a vystřihovacích hrátek od NaPOLI právě doplnila celá taška (samozřejmě papírová) nových kousků. Tak pokud byste si na jaro rádi trochu vyzdobili byt či pokoje vašich ratolestí, přijďte si vybrat z pestré nabídky závěsných objektů, tahacích panáků a různých hříček, které oživeny jarním vánkem, prostor hravě zútulní.

9. 3. 2016 Výprodej vrcholí!

Výprodej je v plném proudu. Vše, co ještě zůstalo, postupuje do dalšího, ještě výhodnějšího kola! Komu bylo 40 moc, nálepce s dvackou už možná neodolá... Přibylo i pár kousků, které jsme dodatečně shledali nedokonalými, takže je stále z čeho vybírat!

7. 3. 2016 Dárek k MDŽ

Všem ženám přejeme krásný svátek a k pomyslné bonboniéře přidáváme 20% slevu na papelote produkty platnou 8. 3. v našem obchodě i na eshopu. Stačí při nákupu použít heslo/slevový kód "zenyzenam".

Pokud nějaký muž usoudí, že dnešní nákup platí jeho vnitřní žena (a zmíní se o tom na pokladně), může tím ušetřit na višeň v čokoládě.

25. 2. 2016 Linorytová novinka od Wildpapers

Do obchodu nám dorazilo 6  jedinečných kousků z limitované série 15 notýsků zdobených autorskými linoryty, které vznikly v knihvazačské dílně Wildpapers, respektive pod rukama Vladimíry Šturmové. Linoryty na deskách, předsádkách i vnitřní obálce vytvořila Lucie Raškovová. Vnitřek notýsků nabízí linkovanou část na psaní, tečkovanou na kreslení, všitou obálku a zvláštní sekci třeba na telefonní čísla. Každý kus je originál a 6 je dost málo, takže dlouho neváhejte!

17. 2. 2016 Březnový výprodej

Rok se s rokem sešel a v papelote se opět posbíraly kousky, které už si vlivem různých okolností nemohou dělat nárok na "první jakost". Na březen proto chystáme jarní výprodej, ve kterém opět pod heslem s chybami, ale s láskou nabídneme širokou škálu výrazně zlevněného zboží.

12. 2. 2016 Wildpapers opět v prodeji

Do papelote obchodu se vrátily ručně vázané notýsky od Wildpapers. Kolekci LOVE aktuálně vtipně doplnil podvratně valentýnský motiv "Why not, if I love you", vhodný pro všechny, kdo 14. února berou trochu s rezervou. Ti, kdo kouzlu Valentýna naopak propadli, mohou sáhnout třeba po motivu "Love and kiss", vůči zamilovanosti zcela indiferentní jedince by mohla potěšit jednoduchá hnědá varianta s elegantní otevřenou šitou vazbou. K dostání je jen pár limitovaných kusů.

Strana na začátekpředchozí1 2 3 4 5 6 7 812 13 14následujícína konec