Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

21. 1. 2015 Hledá se postprodukční

POZOR, POZOR! Hledáme posilu na externí dlouhodobou spolupráci – postprodukci fotografií. Zájemce prosíme o zaslání CV a ukázek práce na email filip.sach@papelote.cz do konce ledna.

16. 1. 2015 Papírový ples

V prosinci se v Liberci konal ples Technické univerzity, celý z papíru. Papelote věnovalo pár cen do soutěže o nejlepší kostým a na oplátku dostalo  fotky skvěle zachycující kretivitu přítomných -no posuďte sami!

9. 1. 2015 PF 2015

Papelote vám přeje dobrý rok!

5. 12. 2014 Poštovné zdarma!

Využijte naší mikulášské nabídky! Zboží, které objednáte 5. a 6. 12., vám s českou poštou pošleme zdarma! Vezměte si čas na rozmyšlenou a objednejte vše, co do Vánoc potřebujete. Za ušetřené peníze můžete přihodit třeba něco malého pro sousedku...

4. 12. 2014 designSUPERMARKET 2014

Od 11. do 14. 12. proběhne v domě U Minuty pražský designSUPERMARKET. Máte-li problém s vánočními dárky, tady ho jistě vyřešíte! Nabídka bude jistě lákavá a my do ní přidáme představení několika převánočních novinek, je tedy na co se těšit.

2. 12. 2014 papelote na druhou je zpět!

V adventním čase se do našeho kamenného obchodu vrací recyklovaná kolekce papelote na druhou, vytvořená ze zbytků z výroby. Žádné dva kusy nejsou stejné, máte tedy šanci pořídit opravdu jedinečný dárek.

2. 12. 2014 Předvánoční eshop

Milí Ježíškové, Vánoce jsou za chvíli! Chcete-li, aby vaše dárky dorazily pod stromeček včas, objednejte je prosím do 18. 12. Náš eshop se pak definitivně uzavře o půlnoci 21.12., poslední balíčky odešleme 22.12., dodání do Vánoc však již nemůžeme garantovat. Objednávky došlé později vyřídíme až v novém roce.

1. 12. 2014 Knihex je již tuto neděli!

Knihex není jen letní Náplavka, setkání s malými nakladatelstvími a českými papírnictvími má od loňska i svoji zimní verzi. Těšit se tak můžete na příjemnou neděli strávenou v novém prostoru holešovických Jatek78.

12. 11. 2014 O víkendu budeme na Feschmarktu.

Od 14. do 16. listopadu bude ve Vídni probíhat prodejní přehlídka umění a designu - Feschmarkt. A papelote nebude stejně jako loni v krásných industriálních prostorách Ottakringer Brauerei chybět. Butete-li tedy o víkendu ve Vídni, nenechte si to ujít.

11. 11. 2014 Papelote hledá manažera zakázek

Hledáme do týmu papelote kolegu nebo kolegyni na pozici obchodníka v oblasti zakázek na míru vznikajících v tvůrčím studiu papelote – pape.labu.

7. 11. 2014 Diář pro Cestu domů

Spolupráce s Cestou domů přinesla i letos návrh diáře, který je od listopadu v prodeji v Krámku na cestě domů. Zisk z prodeje je určen na podporu domácího hospice pomáhajícího lidem na konci života a jejich pečujícím blízkým.

6. 11. 2014 Papelote na Marketing festivalu

O víkendu to v Brně šustilo papelote sešity. Nic nepotěší tak, jako vidět, že se vaše produkty používají (dokonce i tam, kde je to celé o "digitálu"). Děkujeme za pozvání, bylo to skvělé!

3. 11. 2014 Tiskárna na kolečkách

Na neděli 9. 11. se chystá další dílna pro děti, tentokrát pod vedením ilustrátora Martina Raudenského. Na programu jsou pestré pohlednice tištěné z výšky, jimž za matrice poslouží odřezky prkýnek, dřěvěná písmena či třeba korkové zátky.

8. 10. 2014 Dílna s Kateřinou Sechovcovou

Na neděli 12.10. je připravena další dílna pro děti, tentokrát s Kateřinou Sechovcovou. Její POP-UP dílna se zaměří na tvorbu prostorových objektů z papíru. Budete překvapeni, co vše na vás může z původně dvojrozměrné plochy vykouknout!

24. 9. 2014 Ilu-dílna již tuto neděli!

Další dílna pro děti se kvapem blíží! Tentokrát ji povede ilustrátorka Tereza Šedivá, která si pro vás připravila malý tiskařův úlet: Tradiční tisk je metoda, která nám svou nevyzpytatelností dává svobodu... KŘÍDLA. A právě na takových křídlech plných křehkých textur se budete moct v neděli 28.9. proletět a vytvořit ptactvo nevídaných vzorů a tvarů.

24. 9. 2014 papelote na Meet Czech Design

Budete-li příští víkend v Brně, nenechte si ujít akci Meet Czech Design aneb Setkávání s designem v kavárnách, kterou v rámci brněnského bienále pořádá agentura Czech Tourism. V neděli 5. října tu vystoupí také Kateřina Šachová, zakladatelka a hlavní designérka papelote.

23. 9. 2014 TABOOK se blíží!

3. ročník festivalu malých nakladatelů v Táboře je na dohled! Letošní téma věnované cestám je papelote velmi blízké – dopisní, papírem zprostředkované cesty člověka k člověku jsou červenou nití prolínající se naší prací. Na Tabooku se proto kromě papelote stánku s tematicky zaměřeným sortimentem (dopisní kolekce Carta, cestovní deníky, obaly na knihy...) můžete těšit také na dopisní workshopy pro malé i velké.

Vypravte se do Tábora, stojí to za to!

18. 9. 2014 Podzimní ilu-dílny

Cyklus oblíbených nedělních dílen pro děti, které papelote pořádá ve spojení se sdružením Ilustrátoři, se překlopil do své poprázdninové poloviny. Těšit se teď můžete na workshopy s Terezou Šedivou (28.9.), Kateřinou Sechovcovou (12.10.), Martinem Raudenským (11.9.) či Terezou Říčanovou (23.11.)

18. 9. 2014 POP UP výdejna eshopu příští víkend v Bratislavě

Skvělá šance pro všechny (zejména ze Slovenska), kteří se příští víkend chystají na bratislavský designSUPERMARKET! Budeme tam mít stánek a těm,kdo by si rádi objednali něco z našeho eshopu, nabízíme vyzvednutí přímo v Bratislavě. Takže pokud jste se kvůli vysokému poštovnému pro Slovensko drželi zpátky, teď můžete popustit uzdu svým papírenským touhám...

17. 9. 2014 Studentská sleva

Pro všechny, co se právě vrátili nebo v říjnu vrátí do školních lavic a poslucháren, máme příjemnou novinku! Od září platí v papelote obchodě 10% sleva pro všechny studenty. Stačí se prokázat žákovskou, indexem či kartou ISIC a budete mít školní potřeby (a nejen ty) o trochu levnější.

Strana na začátekpředchozí1 2 35 6 7 8 9 10 11 12 13 14následujícína konec