Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

13. 4. 2015 Navrhněte pohled na léto!

Chtěli byste mít svůj vlastní pohled vydaný v rámci letní papelote sady? Zkuste štěstí (ale také svůj um) v soutěži o návrh podoby pohledů na léto. Cítíte-li, že ve vás zraje skvělý nápad, pošlete jej do 31.5. (termín je prodloužen) na info@papelote.cz (specifikace níže). Z došlých návrhů vybereme ladící skupinku, která vytvoří letní sadu 2015.

26. 3. 2015 První jarní dílna

V neděli 12. 4. nás čeká první ilustrátorská dílna pro děti. Pod vedením Kateřiny Sechovcové na ní prozkoumáme tajemství slepotisku. Z odřezků vytvoříme matrici - reliéf, který pak pomocí lisu přeneseme na papír. Vznikne krajina v braillovu písmu, magické hory a doly pod bříšky prstů.

18. 3. 2015 Dílny pro děti

S jarem přichází další cyklus dětských ilustrárotských workshopů. Těšit se můžete na neděle plné krajin, hor, stínového divadla či světa za sklem kukátka. Začínáme 12. 4. dílnou Kateřiny Sechovcové s názvem Přes hory doly, na které vzniknou slepotisky - magické krajiny v braillovu písmu.

17. 3. 2015 Fedrigoni Top Award

Letos vůbec poprvé putovala cena předního evropského výrobce papíru Fedrigoni Top Award po svém vyhlášení v londýnské Stationers' Hall také do České republiky. Máme velikou radost z třetího místa, na němž se v kategorii Corporate publishing umístilo svou kolekcí diářů na rok 2015 právě papelote.

16. 3. 2015 Jarní výprodej

Rok se s rokem sešel a v papelote se opět posbíraly kousky, které už si vlivem různých okolností nemohou dělat nárok na "první jakost". Vyhlašujeme proto jarní výprodej, ve kterém opět pod heslem s chybami, ale s láskou nabízíme širokou škálu výrazně zlevněného zboží. Přijďte si pro poklady, než zmizí!

11. 3. 2015 Dekorační workshopy

Na letošní předletí jsme připravili workshopy pro dospělé, zaměřené na papírové dekorace, které i běžnou večeři promění ve slavnost. První proběhne 19. 4., bude mít podobu brunche a naše grafička Táňa Martincová na něm představí 7 typů ozdob z různých druhů papíru, kterými je možné vkusně ozdobit večírek.

6. 3. 2015 MDŽ

Přejeme všem ženám krásný mezinárodní den a nabízíme malý dárek v podobě 20% víkendové slevy na našem eshopu. Použijete-li tajný kód MDZ2015, zbyde vám po nákupu ještě na pohár.

 

13. 2. 2015 Wildpapers v papelote

Do obchodu papelote dorazily další kousky z limitované série od Wildpapers. Ty první se před Vánoci vyprodaly tak rychle, že jsme je ani nestihli propagovat. Pokud vám tedy unikly, teď máte druhou šanci! Jde o ručně vázané bloky - knihy od vedoucích knihvazačské dílny UMPRUM, Jana Hybnera a Vlaďky Šturmové.

 

 

10. 2. 2015 Papelote v Paříži

Nedávná cesta nás zavedla do Paříže, tak jsme neodolali a navštívili Atelier Nota, který už nějakou dobu nabízí naše zboží. Vždycky totiž potěší vidět, jak se produktům opustivším domovinu daří. Tady se evidentně zabydlely a další velká krabice putující minulý týden do Francie naznačuje, že už zapouští kořeny.

27. 1. 2015 Cítíte ten potenciál?

Leden už je skoro za námi, poprašek novoroční čerstvosti už jsme si možná stihli trochu pošlapat a naše kroky zas rázují v uvyklém rytmu. Nejvyšší čas si připomenout, že to před námi máme stále ve svých rukách, že zasnít se je možné i v únoru a vykročit dál tanečním krokem se dá i po konci plesové sezóny!

Přejeme vám hodně představ hodných naplnění...

23. 1. 2015 Top Award 2015

Papelote se se svou letošní kolekcí diářů ocitlo na seznamu finalistů mezinárodní soutěže Fedrigoni Top Award 2015! Výběr nás moc těší jednak proto, že konkurence je veliká, ale také proto, že s papíry společnosti Fedrigoni se nám dobře pracuje.

21. 1. 2015 Hledá se postprodukční

POZOR, POZOR! Hledáme posilu na externí dlouhodobou spolupráci – postprodukci fotografií. Zájemce prosíme o zaslání CV a ukázek práce na email filip.sach@papelote.cz do konce ledna.

16. 1. 2015 Papírový ples

V prosinci se v Liberci konal ples Technické univerzity, celý z papíru. Papelote věnovalo pár cen do soutěže o nejlepší kostým a na oplátku dostalo  fotky skvěle zachycující kretivitu přítomných -no posuďte sami!

9. 1. 2015 PF 2015

Papelote vám přeje dobrý rok!

5. 12. 2014 Poštovné zdarma!

Využijte naší mikulášské nabídky! Zboží, které objednáte 5. a 6. 12., vám s českou poštou pošleme zdarma! Vezměte si čas na rozmyšlenou a objednejte vše, co do Vánoc potřebujete. Za ušetřené peníze můžete přihodit třeba něco malého pro sousedku...

4. 12. 2014 designSUPERMARKET 2014

Od 11. do 14. 12. proběhne v domě U Minuty pražský designSUPERMARKET. Máte-li problém s vánočními dárky, tady ho jistě vyřešíte! Nabídka bude jistě lákavá a my do ní přidáme představení několika převánočních novinek, je tedy na co se těšit.

2. 12. 2014 papelote na druhou je zpět!

V adventním čase se do našeho kamenného obchodu vrací recyklovaná kolekce papelote na druhou, vytvořená ze zbytků z výroby. Žádné dva kusy nejsou stejné, máte tedy šanci pořídit opravdu jedinečný dárek.

2. 12. 2014 Předvánoční eshop

Milí Ježíškové, Vánoce jsou za chvíli! Chcete-li, aby vaše dárky dorazily pod stromeček včas, objednejte je prosím do 18. 12. Náš eshop se pak definitivně uzavře o půlnoci 21.12., poslední balíčky odešleme 22.12., dodání do Vánoc však již nemůžeme garantovat. Objednávky došlé později vyřídíme až v novém roce.

1. 12. 2014 Knihex je již tuto neděli!

Knihex není jen letní Náplavka, setkání s malými nakladatelstvími a českými papírnictvími má od loňska i svoji zimní verzi. Těšit se tak můžete na příjemnou neděli strávenou v novém prostoru holešovických Jatek78.

12. 11. 2014 O víkendu budeme na Feschmarktu.

Od 14. do 16. listopadu bude ve Vídni probíhat prodejní přehlídka umění a designu - Feschmarkt. A papelote nebude stejně jako loni v krásných industriálních prostorách Ottakringer Brauerei chybět. Butete-li tedy o víkendu ve Vídni, nenechte si to ujít.

Strana na začátekpředchozí1 2 35 6 7 8 9 10 11 12 13 14následujícína konec