Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

11. 11. 2014 Papelote hledá manažera zakázek

Hledáme do týmu papelote kolegu nebo kolegyni na pozici obchodníka v oblasti zakázek na míru vznikajících v tvůrčím studiu papelote – pape.labu.

7. 11. 2014 Diář pro Cestu domů

Spolupráce s Cestou domů přinesla i letos návrh diáře, který je od listopadu v prodeji v Krámku na cestě domů. Zisk z prodeje je určen na podporu domácího hospice pomáhajícího lidem na konci života a jejich pečujícím blízkým.

6. 11. 2014 Papelote na Marketing festivalu

O víkendu to v Brně šustilo papelote sešity. Nic nepotěší tak, jako vidět, že se vaše produkty používají (dokonce i tam, kde je to celé o "digitálu"). Děkujeme za pozvání, bylo to skvělé!

3. 11. 2014 Tiskárna na kolečkách

Na neděli 9. 11. se chystá další dílna pro děti, tentokrát pod vedením ilustrátora Martina Raudenského. Na programu jsou pestré pohlednice tištěné z výšky, jimž za matrice poslouží odřezky prkýnek, dřěvěná písmena či třeba korkové zátky.

8. 10. 2014 Dílna s Kateřinou Sechovcovou

Na neděli 12.10. je připravena další dílna pro děti, tentokrát s Kateřinou Sechovcovou. Její POP-UP dílna se zaměří na tvorbu prostorových objektů z papíru. Budete překvapeni, co vše na vás může z původně dvojrozměrné plochy vykouknout!

24. 9. 2014 Ilu-dílna již tuto neděli!

Další dílna pro děti se kvapem blíží! Tentokrát ji povede ilustrátorka Tereza Šedivá, která si pro vás připravila malý tiskařův úlet: Tradiční tisk je metoda, která nám svou nevyzpytatelností dává svobodu... KŘÍDLA. A právě na takových křídlech plných křehkých textur se budete moct v neděli 28.9. proletět a vytvořit ptactvo nevídaných vzorů a tvarů.

24. 9. 2014 papelote na Meet Czech Design

Budete-li příští víkend v Brně, nenechte si ujít akci Meet Czech Design aneb Setkávání s designem v kavárnách, kterou v rámci brněnského bienále pořádá agentura Czech Tourism. V neděli 5. října tu vystoupí také Kateřina Šachová, zakladatelka a hlavní designérka papelote.

23. 9. 2014 TABOOK se blíží!

3. ročník festivalu malých nakladatelů v Táboře je na dohled! Letošní téma věnované cestám je papelote velmi blízké – dopisní, papírem zprostředkované cesty člověka k člověku jsou červenou nití prolínající se naší prací. Na Tabooku se proto kromě papelote stánku s tematicky zaměřeným sortimentem (dopisní kolekce Carta, cestovní deníky, obaly na knihy...) můžete těšit také na dopisní workshopy pro malé i velké.

Vypravte se do Tábora, stojí to za to!

18. 9. 2014 Podzimní ilu-dílny

Cyklus oblíbených nedělních dílen pro děti, které papelote pořádá ve spojení se sdružením Ilustrátoři, se překlopil do své poprázdninové poloviny. Těšit se teď můžete na workshopy s Terezou Šedivou (28.9.), Kateřinou Sechovcovou (12.10.), Martinem Raudenským (11.9.) či Terezou Říčanovou (23.11.)

18. 9. 2014 POP UP výdejna eshopu příští víkend v Bratislavě

Skvělá šance pro všechny (zejména ze Slovenska), kteří se příští víkend chystají na bratislavský designSUPERMARKET! Budeme tam mít stánek a těm,kdo by si rádi objednali něco z našeho eshopu, nabízíme vyzvednutí přímo v Bratislavě. Takže pokud jste se kvůli vysokému poštovnému pro Slovensko drželi zpátky, teď můžete popustit uzdu svým papírenským touhám...

17. 9. 2014 Studentská sleva

Pro všechny, co se právě vrátili nebo v říjnu vrátí do školních lavic a poslucháren, máme příjemnou novinku! Od září platí v papelote obchodě 10% sleva pro všechny studenty. Stačí se prokázat žákovskou, indexem či kartou ISIC a budete mít školní potřeby (a nejen ty) o trochu levnější.

17. 9. 2014 Papelote základním táborem menších cestovatelů

Na první podzimní ilu-dílně se pod vedením zkušeného horského vůdce - Kláry Domlátilové vyráželo do všech (a to ne jen světových) stran. Krajiny z letních vzpomínek se prolnuly s obtisky z okolí a vytvořily tak vícevrstevnatou zážitkovou koláž. A aby nezůstalo jen u vzomínek, načatý cestovatelký deník už se těší na záznamy výletů, které přijdou s podzimem...

17. 9. 2014 Zažijte s námi město jinak!

Letošní sousedské slavnosti, jimiž akce Zažít město jinak je, prožijeme po boku sousedů z nedalekých ulic Dittrichova a Trojanova. Přijďte si užít vzácný prostor bez aut a zajímavý program, který vyprázdněné ulice nabídnou! Papelote k němu přispěje balónkovou dílnou. Budeme psát dopisy neznámým adresátům, vypouštět je na balóncích a čekat, jestli se díky nim seznámíme...

20. 8. 2014 Maximální minimum pro Creative mornings Prague

Pražská sekce Creative mornings, mezinárodního společenství pořádajícího v zatím 88 různých městech světa ranní přednášky zajímavých lidí vždy v rámci jednoho společného tému, slavila letos v červnu 2 roky své existence. Papelote mělo tu čest, stát se partnerem této akce a navrhnout pro oslavu vhodné dárky.

15. 8. 2014 Nová řada softbloků

Představujeme novou řadu kroužkových softbloků vyrobených ručně přímo v dílně papelote. Jejich jednoduchý design ozvláštňuje dvoubarevný duplex obálky (známý z oblíbených sešitů professio), doplněný barevně sladěnou gumičkou s tužkou.

12. 8. 2014 Akční pouzdro za akční cenu

Je tu další letní akce, tentokrát na praktické pouzdro na zip L, které jistě najde své místo v nejednom batohu či kabelce. Jakožto praktický necesér dobře poslouží mnoha různým účelům - od schránky na zápiskové potřeby, přes toaletní taštičku až po příruční kabelku...

5. 8. 2014 Nové professio midi

Oblíbený sešit professio, získal menšího sourozence. O typickém rodinném rysu - výrazném prošití ve hřbetu, můžeme ze zákulisí výroby prozradit, že ukončující uzlíky jsou vázány ručně, čímž se každému kusu dostává nebývalé osobní péče. Nové professio midi s praktickým rozměrem 18.5 x 13.5 cm, 80 stranami a třemi kombinacemi barev obálky a vnitřní lineatury, dobře poslouží všem, jejichž záznamy jsou obsáhlejší, zároveň by však měly zůstat po ruce.

1. 8. 2014 Díky za došlé dopisy!

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se s námi prostřednictvím dopisu podělili o své příběhy a jejichž vzkazy se tak staly živou součástí naší výstavy věnované fenoménu korespondence.

V těchto dnech k nim míří náš dík vyjádřený jak jinak než dopisem. Doufáme že v pořádku dorazí a udělá radost!

7. 7. 2014 papelote diář - ideální firemní dárek

Hledáte vhodný dárek pro své klienty a partnery? Něco, co je potěší a zároveň bude připomínat vaši spolupráci? Něco, co bude reprezentovat vaši společnost a přitom bude obdarovanému k užitku?

Papelote diář upravený na míru vaší společnosti je to pravé! Kvalitně zpracovaný, ekologicky šetrný dárek, který vaše klienty provede celým následujícím rokem.

30. 6. 2014 papelote v Monocle magazine

Na jaře se u nás natáčel dokument mezinárodního magazínu Monocle, který byl celý věnovaný papíru. Papelote tak mělo tu čest prezentovat svou ideu a práci po boku londýnského Present and Correct a vancouverského The Regional Assembly of Text.

 

Strana na začátekpředchozí1 2 36 7 8 9 10 11 12 13 14následujícína konec