Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

13. 11. 2017 Papelote dílna

Vlastní dílna byla od počátku nedílnou součástí papelote. Původně, to když ještě zabírala kus vinohradského obýváku, v ní vznikaly všechny papelote produkty. Pak se přestěhovala do zázemí obchodu a o práci se začala dělit s tiskárnou a kladenskými švadlenkami - na vše už sama nestačila. Letos našla své nové místo nad obchodem, a kdo by do ní nahlédl, spatřil by už jen samé lahůdky...

Dnes v dílně vznikají pouze limitované kolekce ručně vyráběných a kus po kuse dekorovaných produktů. Stálicí je tu upcyklovaná kolekce papelote na druhou, která vzniká vždy jednou za čas, aby vdechla druhý život zbytkovému materiálu, který se zatím ve výrobě nashromáždil.

Zrodila se tu i razítky zdobená kolekce kombiné limited. Finální tečku v podobě ručního dodělání detailů zde získávají některé zakázky na míru, ale i pár produktů.

Vedle toho všeho slouží dílna také jako laboratoř grafického studia papelote  - každou technickou novinku je totiž potřeba nejdřív vyzkoušet :)

A co se v dílně děje teď? Vzniká tu nová limitovaná kolekce z cyklu Druhý život - její předvánoční edice nazvaná příhodně "zimní" představí 200 unikátních kusů bloků s jemným sněhovým dekorem... Už brzy je bude moci potkat v obchodě :)

Papelote dílna dnes

 

Z historie