20% sleva s kódem "leto2022" na vybrané produkty. Při nákupu nad 800 Kč doručení Zásilkovnou pro ČR a Slovensko zdarma.

Přijďte na svatební workshop!

Kreativita/Inspirace, 25. 6. 2020

Nevěsta, svědkyně, družička a koneckonců i ženich – náš svatební workshop s Táňou Martincovou může navštívit každý. Přijďte strávit příjemný komorní večer ve víru příprav. Naučíme vás vytvořit výzdobu, ze které bude přecházet zrak, svatební oznámení, která si pozvaní pyšně vystaví na lednici, i pytlíky na výslužku, na které hosté jen tak nezapomenou.

Rezervujte místo pro sebe nebo darujte poukaz na workshop jako dárek. Třeba mamince nebo svědkyni.

Komu je určen?

Workshop je skvělým zážitkem nejen pro nastávající nevěsty, které si výzdobu řeší svépomocí, ale i svědkyně či družičky, které chtějí být nápomocné při chystání svatby. Získané znalosti ale upotřebíte i při chystání rodinných či narozeninových oslav.

Co vás čeká?

Naučíte se nejen vytvořit stylové dekorace pro svou rozlučku i svatbu, ale pomůžeme vám i s tvorbou svatebních oznámení. A dokonce si připravíte i pytlíky na výslužku, aby hosté neodešli s prázdnou. Odnesete si i návody a materiál na to, abyste mohli s přípravami pokračovat i doma.


Kdy se workshop koná a jak se přihlásím?

Na výběr je hned ze tří termínů:
29. července a 19. a 20. srpna, vždy od 18 hodin.
Místo konání: papelote, Vojtěšská 9, Praha 1

Svoje místo si rezervujte přes tento odkaz.

Kapacita workshopu: 10 účastníků
Cena za osobu: 1.500 Kč


V ceně je tříhodinový workshop včetně materiálu a občerstvení i návody a balíček s materiálem, který si odnesete s sebou domů.

Těšíme se na viděnou!

Odebírejte novinky