Pořiďte si DIÁŘ 2024 se slevou 30 %

Šťastnou cestu!

Sortiment, 30. 8. 2021

Prašné cesty, vlny v oceánu, praskání jehličí v českém lese. Pokud se při čtení těchto slov okamžitě chcete vydat na další cestu, samolepky pro dobrodruhy i turisty jsou přesně pro vás. Ve fotoalbu, diáři i na notebooku vám budou vždycky připomínat, kdo jste.

„Byli jsme v Soluni i v Thessaloniki.“ Štítky, na které můžete dopsat název místa, jsou v cestovatelských samolepkách samozřejmostí. Píšete raději česká, anglická, nebo lokální jména?

Jestli rádi značkujete podle pravidel, v archu najdete také praktické lepící body do mapy. Pokud holdujete méně upraveným stránkám s poházenými palmami, srdíčky a stany, jsou tam taky!

Využijte lepící potenciál na maximum. Pomocí samolepek můžete přichytávat fotky a stejným způsobem se dá použít třeba dekorační MT páska.

Hřbet fotoalba si zaslouží také ozdobit. A pojmenovat. V samolepkách Šťastnou cestu najdete vhodný štítek, který už čeká na to, do kterého kouta světa ho vyšlete.

Kupte hotovou sadu jako dárek

Samolepky Šťastnou cestu! můžete koupit rovnou v sadě s fotoalbem, bílou gelovou propiskou a dekorační MT páskou. Sady prodáváme v látkovém znovupoužitelném obalu a vybrat si můžete ze tří velikostí fotoalb.

Všechny produkty papelote jsou ze šetrných materiálů a vyrábíme je v České republice. Například desky našich ručně vyráběných fotoalb jsou vyrobeny z materici – ekologicky šetrného papíru z recyklovaných vláken, bavlny a celulózy. Vysoký podíl ruční výroby je pro nás kromě kvality důležitý i proto, že snižuje ekologickou stopu cesty našich produktů na svět. Vážíme si totiž lidské práce i téhle krásné planety.

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote