20% sleva s kódem "leto2022" na vybrané produkty. Při nákupu nad 800 Kč doručení Zásilkovnou pro ČR a Slovensko zdarma.

#vdecnostleti

Každá krize přináší i něco dobrého. Víme to, ale někdy je přes všechny nesnáze těžké to vidět. A tak jsme se rozhodli dát všemu pozitivnímu, co se kolem nás právě teď odehrává, možnost růst. Vyslali jsme do světa dva putovní sešity vděčnosti, abychom společně zaznamenali a sdíleli to dobré, co nám dnešní neklidné chvíle přinášejí. 

Vděčnost uzdravuje – duši i tělo. 

Vděčnost obrací naši pozornost k tomu dobrému, co se nám děje, a dává mu prostor se rozvíjet. Vděčnost má schopnost proměňovat naše životy, uvolňuje napětí, uzdravuje – duši i tělo. Dejme jí prostor, sdílejme ji a uchovejme si ji navěky!

Jak to funguje? 

Co stránka, to milý či děkovný vzkaz, někomu nebo něčemu konkrétnímu, situaci, světu, dětem nebo třeba sobě samému. Nic není nepodstatné. Vděk můžeme cítit za všechny zdravotníky, kteří bojují o lidské životy, za lidi, co s obrovským nasazením šijí roušky, za děti, které si hrají navzdory všemu, za domov, do kterého se můžeme chýlit, za dobrou kávu, za slunce, které svítí za okny… Napíšete svůj vzkaz a pošlete dál. 

Chcete se zapojit? 

Zkuste takový sešit založit také a vhodit ho do schránky třeba sousedovi. Uvidíte, že se začnou dít věci! Propojit se můžete se svými přáteli, sousedy v domě, s celou ulicí, čtvrtí nebo i na dálku. Na větší vzdálenost je potřeba služeb pošty, ale třeba v domě může sešit putovat ze schránky do schránky.

Pokud chcete mít naprostou jistotu, že jste nedali šanci přenosu viru, pro jistotu se sešitem manipulujte v roušce a rukavicích. A do schránky ho můžete klidně dát večer, do rána virus na povrchu nepřežije…

Opatrnosti není nikdy dost.

Nemáte sešit? Nevadí!

Můžete si ho objednat z našeho eshopu, nebo si ušít vlastní

A nezapomňte s námi sdílet vaše fotky #vdecnostleti!

Děkujeme!

Odebírejte novinky