Zůstaňte s námi doma!

Náš svět, Nezařazeno, 16. 3. 2020

Naši milí, 

v první řadě bychom chtěli vyjádřit vděčnost všem lékařům, zdravotníkům a dobrovolníkům, kteří jsou v prvních liniích a často nechráněni pomáhají ze všech svých sil. Navzdory situaci je krásné vidět vzmach lidské solidarity a kreativity, se kterou se lidé vrhli do šití roušek a řešení dalších situací, které nám s sebou koronavirus přinesl. 

Smyslem papelote vždy bylo a bude přinášet lidem radost, inspirovat, motivovat ke kreativitě a podporovat odvahu a pozitivní myšlení. Pro ty z vás, kteří zůstáváte ve svých domovech, se budeme v následujících dnech snažit přinést co nejvíce tipů a nápadů, jak tento čas využít co nejlépe a proměnit ho v něco cenného. 

Ty, kteří doma zůstat nemohou, protože žádný nemají, podpoříme ušitím roušek pro spolek Medicinaulici a alespoň trochu snad přispějeme ke snížení rizika šíření nemoci mezi lidmi bez domova. 

Jako malá nezávislá lokální firma budeme jako mnozí další bojovat o přežití a možnost, abychom vás mohli inspirovat i nadále. Budeme vděčni za jakoukoliv drobnou podporu z vaší strany, za každou objednávku na našem eshopu, který zůstává v provozu s možností doručení domů zdarma při objednávkách nad 500 Kč. 

Děkujeme vám za vaši dlouhodobou podporu a důvěru a v následujících dnech na viděnou online! Opatrujte se a chraňte sebe i své blízké, pomáhejte, kde to jde!


Držíme nám všem palce. Společně to zvládneme!

Za celé papelote
Kateřina Šachová a Denisa Havrdová

Inspirace na sítích
Odebírejte novinky