Skip to content Skip to goods category Skip to shopping cart Jump to navigation

Paper body and soul

  • ilustrátoři
  • photoalbum
  • drahý příteli
  • spiral A2

News

2014/04/15 papelote a dva

Znáte-li hudební duo Dva, tak asi víte, že mají novou desku. Možná vás ale překvapí, že ji doprovází série speciálních sešitů od papelote.

To bylo tak - nejprve vznikla dvojice balicích papírů s motivy kreseb jedné ze dvou, Báry Kratochvílové aka Janines Jansen. Přirozená dvoustrannost papíru vlastní na nich hravě spojila rozmanitostí hýřící faunu na straně jedné s texty skladeb nového alba na straně druhé.

2014/04/03 Ilustrované dílny jsou zpět!

Oblíbený cyklus nedělních dílen pro děti, které papelote pořádá ve spolupráci se sdružením Ilustrátoři (www.ilustratori.net), vstupuje do svého druhého ročníku. První workshop vedený Alžbětou Zemanovou proběhne už příští neděli, tedy 13.4.

2014/03/10 Papelote's First Clearance Sale in History

A spring cleaning in papelote has revealed many treasures accumulated over papelote’s existence – from old collections‘ leftovers, to items that were on display for too long, all the way to products with some production defects. Therefore, the first clearance sale in the history of papelote is just starting with the title “with flaws, but with love”.