Pořiďte si DIÁŘ 2024 se slevou 30 %

Jsme papelote

České papírnictví a kreativní grafické studio. Už více než dekádu věříme, že kreativita začíná na papíře. A že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem. Kreativním, inspirativním a zodpovědným.

Kreativita začíná na papíře

Kreativita pro nás není schopnost vytvořit umělecké dílo, ale tvořivě vyřešit problém. Je to klíčová vlastnost pro otevřenou mysl a spokojený život. A stála i u zrodu papelote.

Jak jsme začínali?

Udržitelnost je základem všeho, co děláme

Udržitelnost pro nás není otázka okrajových kolekcí. Všechny produkty vyrábíme v Česku, podporujeme řemeslo, používáme šetrné materiály a pracujeme zodpovědně s odpadem.

Přečtěte si, proč nám udržitelnost dává smysl.

Ve světě jedniček a nul je papír nutnost

Čistý papír inspiruje. Když ho pokreslíte, je z něj umění. Když ho popíšete, umí dobře poradit. Technologie zrychluje, papír zpomaluje. Doplňte notebook blokem a vraťte se ke kořenům.

Proč být kreativní online i offline?

Tvoříme společně s vámi

Spolupráce nás baví. Vytváříme produkty na míru pro velké i malé firmy a máme radost, když ze spojení naší a vaší vize vznikne něco jedinečného.

Koukněte se, co jsme vyrobili třeba pro Google.

Předáváme, co nás papír naučil

Baví nás inspirovat ostatní, probouzet v lidech kreativitu a ukazovat, že i šetrnost a ohleduplnost můžou hrát všemi barvami.

Jsme papelote

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote