Doprava zdarma pro všechny objednávky při nákupu nad 800 Kč. 

Animované papelote

Z této nové inspirativní spolupráce máme ohromnou radost! Své síly jsme totiž spojili s Ateliérem animace a interaktivní tvorby Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni.

V rámci svých klauzurních prací tak studenti vdechli život našim produktům a přeměnili je v něco naprosto neobyčejného – od šneka přes chlebíček až po rozbouřené moře…

Hravým výsledkem se nenechte zmást, ve skutečnosti to rozhodně nebylo nic jednoduchého – na každou vteřinu videa, vytvořeného technikou stopmotion, totiž připadá 25 fotografií, pečlivě poskládaných do výsledné animace.


Podívejte se sami, jakým životem může takový zápisník žít.

Skicák Spiral A5 Pavla Endrleho (5. ročník) se po nečekaném odhalení trochu zarděl.


Za kousky, které předvedl reportérský zápisník Terezy Šimankovské (4. ročník), by se nemusel stydět sebelepší kouzelník.


Kdo by to byl řekl, že se dá na obyčejný trhací blok chytit delfín? Zora Pečenková (2. ročník) to dokáže levou zadní!


Nechte svou tvořivost vzlétnout… Robinu Mrázkovi (4. ročník) sice možná ulétla obálka japan, jeho tvořivost ale sahá až někam k oblakům.


Držte si klobouky! Petra Richterová (2. ročník) vám nachystala dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete… A celou ji vměstnala do kapesního Kapsulu!


Magické fotoalbum, které má na svědomí Tan Lui Chan, by zase z fleku obstálo ve světě čar a kouzel.


Že je naše Professio neobyčejné, to jsme věděli. Ale že se do něj vejde celý svět, to nás příjemně překvapilo. Pro Ondřeje Lazara (4. ročník) zřejmě nic není nemožné.


Anně Smékalové (2.ročník) zase stačila obyčejná tužka na to, aby nás vrátila do pubertálních let, kdy ještě telefony měly tlačítka…


Až vám Veronika Skalická přijde popřát k narozeninám, nenechte se zmást tím, že má v ruce pouhou obálku.


Naši gumičku rádi nazýváme „hravým úchytem na tužky“. Té hravosti ale dala Natálie Nešporová (1. ročník) úplně nový rozměr…


Máte pořádně vyzkoušený zip u svého penálu? Zkuste to radši znovu, třeba ho nakonec nastartujete jako Denisa Kalinová (2. ročník).


Pozdrav letí! Iris Hobson Mazur (1. ročník) si naše rady o tom, jak posílat papírové radosti do schránky, vzala k srdci a pojala to ve velkém stylu. Naštěstí si pořídila rovnou celou sadu.


Jitka Uhříčková (1. ročník) hledá hranice toho, kolik lepících štítků je příliš mnoho lepících štítků. Je to ale chyták, těch není nikdy dost!


Je na vás, v co svůj zápisník proměníte! Když ho ale umíte proměnit ve svačinku jako Jan Piskač (2. ročník), jste ve výhodě.


Michaela Matějková (1.ročník) moc dobře ví, že i z chyby může vzniknout něco krásného! Obzvlášť, když začnete s kvalitním podkladem


Ateliér animované a interaktivní tvorby
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni


vedoucí ateliéru: Jiří Barta a Vojtěch Domlátil
kamera a světlo: Ivan Vít
technologie: Milan Svatoš


Pokud se o Ateliéru animace plzeňské Sutnarky chcete dozvědět víc, nahlédněte na jeho facebook, web nebo vimeo.

A podívejte se i na fotografie ze zákulisí:

Odebírejte novinky