K deskám Planoo A5 nyní nadělujeme měsíční plánovač jako dárek!

Dárkové předměty vyřešíme za vás. Včetně balení.

Pro firmy, 1. 11. 2021

Intenzivně řešíte dárky pro klienty a zaměstnance a pořád jste nenašli to pravé? Vsaďte na naše dárkové předměty, které jsou nejen krásné, ale i funkční a smysluplné. Váš otisk dodáme umístěním loga a vyřešíme za vás dokonce i dárkové balení.

Vše dárkově zabalíme do oboustranných sáčků doplněných ozdobnou přelepkou, na kterou pro vaše zaměstnance či klienty rádi přidáme váš osobní vzkaz. Balení přizpůsobíme designu vaší firmy.

Hravý nápad, rychlé zhotovení a nízká cena dělají z našeho jedinečného úchytu na tužky oblíbenou praktickou pozornost. Logo vaší firmy ponese viditelná etiketa.

Příruční zápisník je dárkem, který vás bude připomínat na každém kroku. Díky kapesnímu formátu je totiž vždy po ruce na rychlé poznámky.

Reprezentativní blok se stane elegantním společníkem na pracovní schůzky. Minimalistické desky ukrývají kroužkový blok a praktickou kapsu.

Tečkované stránky zápisníku pojmou rychlé zápisky i náčrtky, díky kompaktnímu formátu se navíc vejde do každé kapsy.

Kroužkový blok s gumičkou ve firemních barvách je sázkou na jistotu, pro svou univerzálnost obstojí v každé situaci.

Týdenní plánovač usnadní organizaci práce na home office i v kanceláři, odolné desky ho ochrání před poničením i nepovolanými zraky.

Seriózní zápisník s deskami z veganské kůže ve velikosti menší A5 přitahuje pozornost díky svému luxusnímu vzhledu a může se pochlubit vysokou odolností.

A co takhle dárkovou sadu?

Na míru vám můžeme vytvořit i celou dárkovou sadu. Nebo využijte některý ze setů, které jsme sestavili z těch nejoblíbenějších produktů z našeho sortimentu. Dárkový látkový obal potom navíc najde využití každý den.

V jednoduchosti je krása! Malá příruční sada bloku a psacích potřeb má všechno, co přijde vhod při zaznamenávání úkolů, nápadů i poznámek.

Velká plánovací sada v odolných kroužkových deskách obsahuje celou škálu komponentů, které pomohou efektivnímu a kreativnímu plánování.

Zaujaly vás naše dárkové předměty a přejete si některé z nich nadělit svým zaměstnancům nebo klientům?

Odebírejte novinky