Jarní vánek na našem eshopu aneb nové doplňky jsou tu!

Jaké služby nabízíme?

Pro firmy, 15. 6. 2020

Papírenské řešení není tak úplně to pravé? Rádi se s vámi podělíme i o dlouholeté zkušenosti z oblasti grafického designu a tiskařského řemesla. Naše studio se postará o grafické návrhy, fotografie či tisk, a usnadní vám tak prezentaci vaší firmy.

Služby grafického studia

Nevíte si rady? Obraťte se na nás! Máme za sebou stovky zrealizovaných zakázek a deset let zkušeností s grafickým designem i knihařským řemeslem, o které se rádi podělíme.

→   poradíme a zkonzultujeme
→   vytvoříme grafický návrh
→   dohlédneme na tisk 
→   vytvoříme ilustrace
→   vyfotografujeme

Poradíme a zkonzultujeme

Potřebujete navrhnout firemní merch, interní tiskoviny nebo třeba dárky pro klienty, ale nevíte, kde začít? Rádi s vámi váš projekt zkonzultujeme a navrhneme nejsmysluplnější cesty, kterými se vydat. S radostí se také podělíme o naše dlouholeté zkušenosti z oblasti polygrafie a pomůžeme vám zorientovat se ve výrobních procesech i nabídce materiálů. 

Vytvoříme grafický návrh

Postaráme se o kvalitní grafické řešení veškerých firemních materiálů – od vizitky až po katalog. S přehledem si poradíme s pozvánkou, PF, výroční zprávou či smysluplným balením dárků. Zda s námi budete chtít materiály i vytisknout, to už záleží jenom na vás. 

Navrhneme ilustrace i piktogramy

Chybí vám do vašeho projektu už jen ilustrace nebo piktogramy, které by ho pro vaše klienty udělaly přátelštějším a srozumitelnějším? Rádi pro vás vytvoříme originální ilustrace přesně podle vašich potřeb i stylu.

Dohlédneme na tiskový proces

Máte vlastní grafický návrh, ale nevíte, jak ho správně připravit do tisku? Nebo si nejste zcela jisti, jakou zvolit technologii? Za deset let existence jsme načerpali velkou dávku zkušeností z oblasti tisku a polygrafie, pomůžeme vám tedy celý tiskový proces připravit a ohlídat tak, aby výsledek dokonale odpovídal vašim představám. 

Vyfotíme za vás

Máte vše hotovo a zbývá už jen o produktu dát vědět světu? To půjde mnohem lépe s krásnými fotografiemi! U nás máme k dispozici nejen profesionální fotostudio s veškerým potřebným vybavením, ale i zkušené fotografy a stylisty, kteří se postarají o to, abychom váš produkt ukázali v nejlepším světle.


Zaujala vás naše řešení?
Řekněte nám, jaká potřebujete vy!

studio@papelote.cz
+420 774 644 434

Kontaktujte nás

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote