Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

jak pracujeme

Při navrhování výrobků klademe důraz především na estetickou úroveň, kvalitu zpracování a funkčnost. Neméně důležitá je pro nás volba materiálů. Naše výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů a jsou vyrobeny v České republice. 

Výrobky lze téměř neomezeně kombinovat a variovat volbou barevnosti materiálů a různých technologií, například sítotisku, sleporažby nebo ražby. Podle potřeb – ideových, finančních i časových – lze buď vybírat ze stávajících výrobků a ty v rámci možností upravovat, nebo vytvářet řešení na míru konkrétním přáním a potřebám.

Možných cest a řešení je mnoho. To pravé/ideální se vždy snažíme nalézt ve společném dialogu. Svůj příběh, potřeby a představy znáte nejlépe Vy sami. My se je s maximálním ohledem k Vám a zároveň respektemk našemu řemeslu snažíme naplnit. Důležitý je pro nás osobní přístup a vzájemná důvěra, bez kterých bychom nebyli schopni naši práci odvést nejlépe, jak dokážeme.

Ctíme rčení, že v jednoduchosti je krása. To podstatné – esenci Vaší společnosti – se snažíme vystihnout výrobkem jako takovým, barevností, celkovým charakterem, ne pouhou dekorací obálky. Výsledný výrobek by neměl být pouhým vizuálním odrazem Vaší společnosti, ale vystihovat také jejího ducha. I obyčejný sešit o vás může říci mnohé – beze slov.

Ve složitém výrobním procesu, který má mnoho fází, často kombinujeme průmyslové a ruční zpracování. Žádný detail pro nás není nepodstatný. Naopak. Právě v těch zdánlivých drobnostech mnohdy nacházíme největší krásu. Díky tomu ale může být celý proces trochu delší, než jste možná v dnešním rychlém světě zvyklí. Jsme ale přesvědčeni, že se tato trpělivost a péče vyplatí a přinese růže!

V případě zájmu nebo pro více informací pište na studio@papelote.cz