Jarní vánek na našem eshopu aneb nové doplňky jsou tu!

Vítej na světě

Sortiment, 30. 8. 2021

První úsměv, první zamávání, první slovo, první nočník. Po narození miminka je mnoho momentů, které stojí za to vyfotit, uchovat, nezapomenout. Veselé samolepky Vítej na světě jsme vyrobili pro všechny, kdo chtějí dětské fotoalbum dotáhnout k dokonalosti. Samolepky se náramně hodí ke kterékoliv velikosti našich ručních papírových fotoalb.

Začněte postupně. V archu najdete základní samolepku, na kterou můžete dopsat okolnosti narození. Váha, čas, místo. Už vždycky budete vědět, kde si tyhle informace osvěžit.

Kdo říká, že fotky se musí lepit neviditelně? Samolepky můžete použít i čistě prakticky k uchycení fotek. Připravili jsme pro vás i interaktivní štítky, do kterých si sami doplníte, co se na fotkách odehrává.

Pravidla neexistují. Pokud chcete fotky ukládat na přeskáčku, samolepky mohou být veselým doplňkem. Pokud si chcete vést fotodeník měsíc po měsíci, využijte samolepky s čísly a budete vědět úplně přesně, jak šel čas.

První svíčka! Máte-li rádi řád, fotoalbum můžete velkolepě ukončit prvními narozeninami. Nic vám ale nebrání v tom, samolepky využít i do dalších let. Zázračných chvil budou ještě stovky.

Kupte hotovou sadu jako dárek

Samolepky Vítej na světě můžete koupit rovnou v sadě s fotoalbem, bílým gelovým perem a dekorační washi páskou. Sady prodáváme v látkovém znovupoužitelném obalu a vybrat si můžete ze tří velikostí fotoalb.

Všechny produkty papelote jsou ze šetrných materiálů a vyrábíme je v České republice. Například desky našich ručně vyráběných fotoalb jsou vyrobeny z materici – ekologicky šetrného papíru z recyklovaných vláken, bavlny a celulózy. Vysoký podíl ruční výroby je pro nás kromě kvality důležitý i proto, že snižuje ekologickou stopu cesty našich produktů na svět. Vážíme si totiž lidské práce i téhle krásné planety.

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote