Jarní vánek na našem eshopu aneb nové doplňky jsou tu!

Těhotenský průkaz pro Gynekologii Šťastná

Pro firmy, 12. 10. 2020

Za 10 let naší praxe jsme se už setkali s nejrozmanitějšími zakázkami na míru a navyráběli se spousty zápisníků, tužek, pouzder i vlastních, úplně originálních předmětů. Ale až při spolupráci s Gynekologií Šťastná se k nám dostalo takhle speciálního zadání: vytvořit těhotenský průkaz.

Ordinace, která boří konvence

MUDr. Pavla Šťastná se ve své gynekologické ordinaci rozloučila s těhotenskými průkazy v takové formě, jak je dlouhá léta znají všechny nastávající maminky – nevzhledné knížečky, které jsou od začátku až do konce protkané reklamami. Přímo na míru tak vznikl jedinečný a krásný průkaz, který si zaslouží nejen budoucí maminky, ale lépe reflektuje i osobní přístup a prvotřídní zdravotní péči, kterou ordinace nabízí.

„V papelote nakupuji řadu let a vždy jsem si říkala, že bych si ráda pořídila i něco na míru. Recept je ale normovaný, karta pacienta je už v elektronické podobě… Uvážila jsem, že těhotenství je natolik specifické a krásné období v životě každé ženy i její rodiny, že si zaslouží něco víc než unifikovanou průkazku plnou reklamy na přípravky. Ty sice neškodí, ale chci je jako lékař doporučovat?“, popisuje lékařka, jak došla k rozhodnutí.

Po setkání s naším kreativním týmem už jsme se o zbytek postarali my. A průkaz je na světě!

Zaoblená obálka s ilustrací miminka připomíná těhotenské břicho.

První část průkazu je věnována lékařským záznamům.

Nabízí ale i prostor pro osobní záznamy a vzpomínky z období těhotenství, stránky zdobí i inspirativní citáty o mateřství.

Spokojenost na všech frontách

„Průkazky fungují k oboustranné spokojenosti, mám radost, že jsem mohla svým pacientkám nabídnout něco neotřelého a méně komisního. Pracuje se mi s nimi velice dobře a myslím, že přispěly  k ,mother friendly  prostředí u mě v ordinaci,” pochvaluje si MUDr. Šťastná. „Tým Papelote jí vtiskl přesně tu osobní rovinu, kterou oficiální dokument unese. A tak máme jen jeden problém – většina uživatelek ji nechce v porodnici odevzdat.“

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote