Jarní vánek na našem eshopu aneb nové doplňky jsou tu!

papelote + Daniel Gamrot = FOCUS notebook

Chcete se víc věnovat rodině, natrénovat na půlmaraton, posouvat se ve svém oboru, a ještě se přitom rozvíjet ve hře na piáno a ve španělštině? To bez pečlivého plánování rozhodně nepůjde! A právě proto jsme s Danielem Gamrotem, lektorem osobní produktivity a time managementu, vyvinuli FOCUS notebook – sešit pro práci s prioritami.


K čemu vlastně je?

„Máš 24 hodin a možnost investovat energii tam, kam ti to dává největší smysl. Upřít pozornost na to, kam má podle tebe energie jít. Pak se dostaví výsledky,“ říká Daniel Gamrot. Ten se už více než sedm let věnuje vedení školení a workshopů, na kterých účastníky učí, jak smysluplně zacházet s vlastním časem – a to tak, aby neztráceli čas nepodstatnými věcmi a věnovali se především tomu, na čem jim záleží.

Vytvářet velkolepé plány je snadné, ne vždy se ale vydaří se jich držet a dosahovat svých cílů. A právě proto byl stvořen FOCUS notebook. S ním totiž pomocí ověřených postupů a šablon vytvoříte strategii, se kterou se naučíte věnovat čas a pozornost věcem, které jsou pro vás důležité, a v těch se rozvíjet a dotahovat své záměry do konce.

A jak to funguje?

Jestli vám to zní tak trochu jako zázračný nástroj, který všechnu práci odvede za vás, budeme vás muset zklamat. Kouzelný možná je, zabrat ale budete muset sami… Tenhle společník vám ale ukáže směr a bude vám skvělým průvodcem!

Na začátku si totiž určíte své klíčové oblasti, které jsou pro vás opravdu důležité a kterým chcete věnovat svůj čas a energii. FOCUS notebook vám potom pomůže s jejich rozdělením na dílčí kroky a záchytné body, a tak se ohromný abstraktní cíl najednou promění v drobné krůčky, které si rozplánujete do jednotlivých dnů či týdnů a kterými se pomaličku, ale jistě přiblížíte k vysněnému cíli. Ať už je to vlastnoručně upletená čepice nebo třeba komunita sledujících na LinkedInu.

Nejedná se žádný univerzální plán – vše si podle vlastního tempa rozplánujete tak, aby postup odpovídal vaší osobnosti i aktuální situaci, a tím pádem pro vás byl dlouhodobě udržitelný.

Věřte nám, otestovali jsme to!

Než jsme vyrobili finální FOCUS notebook v takové podobě, v jaké ho dnes představujeme, předcházely mu hned dvě testovací verze. Ty vyzkoušela celá řada uživatelů, díky kterým jsme mohli vychytat poslední mouchy a předvést tak novou, finální verzi FOCUS notebook 1.0. Ta je doplněna o odolné desky z veganské kůže, jejichž klopy navíc tvoří praktické kapsy na vložené papíry. Desky vydrží celá dlouhá léta, když tedy svůj FOCUS notebook zhruba za tři měsíce popíšete, stačí pořídit novou náplň. A pokud to s plánováním myslíte opravdu vážně, sáhněte rovnou po sadě na rok!

FOCUS notebook již u nás v nabídce bohužel nenajdete, ale máme pro vás několik alternativ!

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote