Třikrát sláva – je tu diář Sláva 2024!

Rok v pohodě s papelote a Opatruj.se

Spolupráce, Diáře, 13. 8. 2021

Není zdraví bez duševního zdraví. A v tomto roce dostalo zabrat jak jedno, tak druhé! Jak potvrdil výzkum Národního ústavu duševního zdraví, náročný rok měl na psychiku většiny z nás neblahý vliv – a proto vznikl právě pod záštitou NÚDZ web Opatruj.se, který pomáhá budovat povědomí o tom, jak o duševní pohodu pečovat. A abyste mohli svou psychickou odolnost budovat každý den, přenesli jsme pomoc do offline verze – do papírového diáře, který vás provede celým rokem i tím, co všechno můžete pro své psychické zdraví dělat.

Prevence na prvním místě

Nejsme na to sami – Opatruj.se se totiž propojilo s odborníky, kteří na dané téma rozhodně mají co říct, a tak vás každý měsíc provedou jedním z pilířů, na kterých duševní zdraví stojí. I u něj totiž platí, že prevence je na prvním místě. Diářem to ale nekončí. Navazují i videa, ve kterých si s odborníky budou na důležitá témata povídat zajímavé české osobnosti jako je novinář Filip Titlbach, zakladatelka platformy #HolkyzMarketingu Pavlína Louženská nebo youtuber Lukefry.

Nevypusť duši

Část výtěžku z prodeje diáře poputuje organizaci Nevypusť duši. Ta se věnuje především osvětě duševního zdraví na školách a organizuje jak prevenční programy pro žáky, tak i školení pro učitele. Zasazuje se o to, aby se nikdo nemusel bát o psychických potížích mluvit, a zároveň učí, kde vyhledat pomoc v případě nouze. Ve spolupráci s veřejnými institucemi se také snaží prosadit systémové změny. Pojďme se bavit o duševním zdraví – je to normální!

Diář s přidanou hodnotou

Čeká vás diář od papelote, nabitý obsahem od Opatruj.se. Co měsíc, to jiné téma – dohromady vám ale 12 pilířů prevence postaví solidní základ, na kterém můžete stavět svou psychickou pohodu. Nevěřili byste, jak magický vliv může mít pravidelný spánek nebo čas offline!


To všechno se skrývá v diáři, který tvarově vychází z diáře Elemento. V pevných lepenkových deskách, s gumičkou, která udrží stránky zavřené a tužku při ruce, a s ukrytou kapsou. Týdenní kalendárium s volnou stránkou zase nabízí spoustu místa na poznámky všeho druhu.


Kterou variantu si vyberete?

Opatrujte se po celý rok!


Odebírejte novinky