Jarní vánek na našem eshopu aneb nové doplňky jsou tu!

Lokální dárky pro zaměstnance, klienty a obchodní partnery

Pro firmy, 16. 9. 2023

Potěšte své zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery něčím osobním a neokoukaným… třeba z naší dílny. Vánoční firemní dárky od papelote – to je poctivá ruční výroba v České republice a autorský design, který jde ruku v ruce s vaší značkou – vše je totiž možné obrandovat vaším logem.

PF pro partnery i zaměstnance

Vystupte z davu a popřejte do nového roku 2024 originálně. Papírová PF od papelote zaručeně nejen potěší, ale zazáří také jako dekorace nebo praktický doplněk.

PF Jmelí

Netradiční PF v podobě ilustrovaného plakátu s motivem jmelí do každé schránky! O text se vám rádi postaráme, ale pokud si přece jen přejete zanechat svou stopu, spousta volného místa vám dává šanci doladit přání k dokonalosti – osobním vzkazem, malůvkou či podpisem.

Plakát o vel. A3 lze úhledně a hravě složit do tvaru obálky o rozměru A6. Zkrátka skladný, originální a ideální do rámečku nebo na ledničku. PS: Rádi za vás PFko i odešleme.

PF s vánočními samolepkami

Jedno PF a tolik využití? Samozřejmě! Samolepky do diáře, zápisníku nebo na vánoční dárky využije přece každý. Dle vašeho přání navíc vyměníme až 3 samolepky za nové – s vaším logem či jiným vlastním motivem. A nebojte, ani druhá strana nepřijde nazmar. Tu totiž doplníme o libovolné přání, pozdrav či věnování.

Praktické drobnosti

I praktické dárky mohou potěšit. Přesvědčte se sami – darujte svým zaměstnancům „drobnost“, kterou využijí každý den, a to nejen v práci. Kvalitní materiál i zpracování a pomyslná špetka osobitosti ve formě vlastního loga.

Minimální množství objednávky 100 ks.

Klíčenka z české pruženky

Papelote bestseller z české pruženky, který udělá parádu v každé firmě i rodině. Vybírat můžete rovnou ze 2 velikostí – na krk a na zápěstí. Vaše logo na štítku je samozřejmostí. Stejně jako kartička s přáním, budete-li chtít.

Zápisníky do práce i pro radost

Pořiďte svým zaměstnancům zápisník, kam si můžou zapisovat třeba postřehy z porady nebo svá novoroční předsevzetí. Ať už ho obdarovaný využije jakkoliv, radost je zaručena. Kvalitní zpracování a poctivá ruční výroba jsou totiž vždycky sázkou na jistotu.

Minimální množství objednávky 100 ks.

Kapesní sešit s praktickou gumičkou

Do kapsy, kabelky, do batůžku i do ruky – zkrátka kamkoliv. Skladný sešit s gumičkou je právem tím nejprodávanějším notýskem v papelote. Obléknout ho můžete do červených, černých či modrých desek a vyšperkovat vlastním motivem na obálce.

Elegantní Vegablok

Nechte je, ať reprezentují! Minimalistický elegán Vegablok z veganské kůže – milovat ho budou ženy i muži. A to nejen pro jeho nadčasový zevnějšek, ale také díky praktickému vnitřku. Vnitřní blok z kvalitního jemného papíru s ekocertifikací. Je skvělý, že? Tak jaký že vám natiskneme vzor na obálku?

Diáře na míru

Nechceme se chlubit, ale papelote diáře na míru jsou vyhlášené široko daleko. Zeptejte se klidně ve svém okolí. Vyrábíme je totiž přímo u nás, s ohledem na přání a potřeby uživatelů i na životní prostředí. Ostatně podívejte se sami.

Minimální množství objednávky 300 ks.

Nevybrali jste si? Nevadí, umíme to i jinak – kompletně na míru vašim potřebám i přáním.


Řekněte nám, jaká potřebujete vy!

studio@papelote.cz
+420 774 644 434

Kontaktujte nás

Novinky, inspirace, zajímavosti & svět papelote