20% sleva s kódem PLANUJVZARI na všechny plánovače a plánovací sady. Při nákupu nad 800 Kč doručení Zásilkovnou pro ČR a Slovensko zdarma.

Lokální vánoční dárky pro zaměstnance a partnery

Na míru, 16. 9. 2022

Poděkujte letos svým zaměstnancům, partnerům nebo klientům vánočními firemními dárky z udržitelných materiálů. Příběh vaší firmy dokážeme odvyprávět na praktické klíčence s logem, na zápisníku s vlastním motivem nebo na diáři. Udržitelně, vkusně, na míru.

PF pro partnery i zaměstnance

Originální PF od papelote obdarovaným nabídnou víc než jen založení do šuplíku mezi ostatní obálky. I malá pozornost může nadchnout nečekanou kreativitou a nabídnout další využití.

Plakát s motivem jmelí

Ilustrace ve velikosti A3 složená do skladného formátu poslouží jako jemná designová vánoční dekorace. Na PF je dostatek prostoru pro váš vlastní text.

Vánoční samolepky

Samolepky je možné využít na ozdobení dárků, diáře i zápisníku. Pokud byste chtěli dodat otisk vaší firmy, tři samolepky nahradíme vaším vlastním motivem. Na zadní stranu je možné doplnit vlastní přání nebo vzkaz. Na výběr máte ze tří barev obálky.

varianta C6 obálky: červená x modrá x béžová

Praktické drobnosti – dárky do 100 Kč*

Vaším logem rádi doplníme nepostradatelné drobnosti, které vaši zaměstnanci využijí každý den. Ani u produktů s nejnižší cenou nešetříme na kvalitě zpracování.

*Cena při nákladu od 300 ks. Minimální množství objednávky 100 ks.

Klíčenka z české pruženky

Gumičku na klíče vyrábíme v dlouhé variantě na krk nebo v kratší verzi, kterou můžete pověsit na zápěstí. I na tuto pozornost je možné našít etiketu s firemním logem nebo z ní vytvořit netradiční PF přidáním kartičky s přáním.

Pouzdro na pero z veganské kůže

Kvalitní pero si zaslouží důstojný obal. Veganská kůže zvaná vega je vysoce odolná a dá se i prát. Pouzdro je možné doplnit etiketou s vaším logem.

Zápisníky do práce i pro radost – dárky do 250 Kč*

*Cena při nákladu od 300 ks. Minimální množství objednávky 100 ks.

Kapesní sešit s praktickou gumičkou

Sešit Klasika s listy z recyklovaného papíru je ideální na rychlé zápisky na schůzkách. Barvu i motiv desek pro vás uzpůsobíme na míru. Možnosti customizace souvisí s požadovaným množstvím.

varianta obálky: červená x modrá x černá

Elegantní Vegablok

Blok s papírem Munken, kterému byl udělen nejvyšší eko certifikát Cradle to Cradle, má desky z odolné veganské kůže, na kterých vynikne především minimalistický design tvořený ražbou nebo sítotiskem.

Diáře na míru – dárky od 300 Kč*

*Cena při nákladu od 300 ks. Minimální množství objednávky 100 ks.

Papírový diář Elemento se skrytou spirálou

Pro výrobu firemního diáře na míru máte na výběr ze tří barev obálky, kterou můžeme potisknout vaším vlastním motivem. Na míru lze upravit také vstupní stránku diáře.

varianta obálky: červená x modrá x černá


Zaujala vás naše řešení?
Řekněte nám, jaká potřebujete vy!

studio@papelote.cz +420 774 644 434

Odebírejte novinky