Doprava zdarma pro všechny objednávky při nákupu nad 800 Kč. 

Lokální vánoční dárky pro zaměstnance, klienty a obchodní partnery

Pro firmy, 16. 9. 2022

Potěšte své zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery něčím osobním a neokoukaným… třeba z naší dílny. Vánoční firemní dárky od papelote – to je poctivá ruční výroba v České republice a autorský design, který jde ruku v ruce s vaší značkou – vše je totiž možné obrandovat vaším logem.

PF pro partnery i zaměstnance

Vystupte z davu a popřejte do nového roku 2023 originálně. Papírová PF od papelote zaručeně nejen potěší, ale zazáří také jako dekorace nebo praktický doplněk.

PF Jmelí

Netradiční PF v podobě ilustrovaného plakátu s motivem jmelí do každé schránky! O text se vám rádi postaráme, ale pokud si přece jen přejete zanechat svou stopu, spousta volného místa vám dává šanci doladit přání k dokonalosti – osobním vzkazem, malůvkou či podpisem.

Plakát o vel. A3 lze úhledně a hravě složit do tvaru obálky o rozměru A6. Zkrátka skladný, originální a ideální do rámečku nebo na ledničku. PS: Rádi za vás PFko i odešleme.

PF s vánočními samolepkami

Jedno PF a tolik využití? Samozřejmě! Samolepky do diáře, zápisníku nebo na vánoční dárky využije přece každý. Dle vašeho přání navíc vyměníme až 3 samolepky za nové – s vaším logem či jiným vlastním motivem. A nebojte, ani druhá strana nepřijde nazmar. Tu totiž doplníme o libovolné přání, pozdrav či věnování.

varianta C6 obálky: červená x modrá x béžová

Praktické drobnosti – dárky do 100 Kč*

I praktické dárky mohou potěšit. Přesvědčte se sami – darujte svým zaměstnancům „drobnost“, kterou využijí každý den, a to nejen v práci. Kvalitní materiál i zpracování a pomyslná špetka osobitosti ve formě vlastního loga.

*Cena při nákladu od 300 ks. Minimální množství objednávky 100 ks.

Klíčenka z české pruženky

A je to tady! Papelote bestseller z české pruženky, který udělá parádu v každé firmě i rodině. Vybírat můžete rovnou ze 2 velikostí – na krk a na zápěstí. Vaše logo na štítku je samozřejmostí. Stejně jako kartička s přáním, budete-li chtít.

Pouzdro na pero z veganské kůže

Praktické, stylové, odolné – přesně takové je naše, a možná už i vaše, pouzdro na pero, propisku či tužku. Pouzdro se sice tváří jako kožené, ale pyšní se veganským materiálem. Je totiž z celulózy. Ta nejen že vypadá skvěle, ale vydrží i šetrné praní či už méně šetrné zacházení. Vaše logo na štítku už bude jen pomyslnou třešničkou. 

Zápisníky do práce i pro radost – dárky do 330 Kč*

Pořiďte svým zaměstnancům zápisník, kam si můžou zapisovat třeba postřehy z porady nebo svá novoroční předsevzetí. Ať už ho obdarovaný využije jakkoliv, radost je zaručena. Kvalitní zpracování a poctivá ruční výroba jsou totiž vždycky sázkou na jistotu.

*Cena při nákladu od 300 ks. Minimální množství objednávky 100 ks.

Kapesní sešit s praktickou gumičkou

Do kapsy, kabelky, do batůžku i do ruky – zkrátka kamkoliv. Skladný sešit s gumičkou je právem tím nejprodávanějším notýskem v papelote. Obléknout ho můžete do červených, černých či modrých desek a vyšperkovat vlastním motivem na obálce.

varianta obálky: červená x modrá x černá

Elegantní Vegablok

Nechte je, ať reprezentují! Minimalistický elegán Vegablok z veganské kůže – milovat ho budou ženy i muži. A to nejen pro jeho nadčasový zevnějšek, ale také díky praktickému vnitřku. 144 stran toho nejkvalitnějšího papíru Munken s tečkovanou lineaturou. Je skvělý, že? Tak jaký že vám natiskneme vzor na obálku?

Diáře na míru – dárky od 345 Kč*

Nechceme se chlubit, ale papelote diáře na míru jsou vyhlášené široko daleko. Zeptejte se klidně ve svém okolí. Vyrábíme je totiž přímo u nás, s ohledem na přání a potřeby uživatelů i na životní prostředí. Ostatně podívejte se sami.

*Cena při nákladu od 300 ks. Minimální množství objednávky 100 ks.

Papírový diář Elemento se skrytou spirálou

Tohle je přesně ten diář, který nebudete chtít dát z ruky. Ani vy, ani obdarovaný. Neokoukaný vzhled, praktický vnitřek s týdenním kalendáriem, prostorem na poznámky a kapsou na nezbytnosti. Barvu desek můžete vybírat ze 3 barev, zatímco motiv na obálce vám vytvoříme na míru. My vám říkali, že tady nemáme konkurenci.

varianta obálky: červená x modrá x černá

Nevybrali jste si? Nevadí, umíme to i jinak – kompletně na míru vašim potřebám i přáním. Napište nám o svých představách na e-mail studio@papelote.cz a mezi tím se koukněte na to, co všechno zvládneme a které firmy už jsme svými produkty na míru potěšili.

Kontaktujte nás

Odebírejte novinky