Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

9. 3. 2016 Výprodej vrcholí!

Výprodej je v plném proudu. Vše, co ještě zůstalo, postupuje do dalšího, ještě výhodnějšího kola! Komu bylo 40 moc, nálepce s dvackou už možná neodolá... Přibylo i pár kousků, které jsme dodatečně shledali nedokonalými, takže je stále z čeho vybírat!

7. 3. 2016 Dárek k MDŽ

Všem ženám přejeme krásný svátek a k pomyslné bonboniéře přidáváme 20% slevu na papelote produkty platnou 8. 3. v našem obchodě i na eshopu. Stačí při nákupu použít heslo/slevový kód "zenyzenam".

Pokud nějaký muž usoudí, že dnešní nákup platí jeho vnitřní žena (a zmíní se o tom na pokladně), může tím ušetřit na višeň v čokoládě.

25. 2. 2016 Linorytová novinka od Wildpapers

Do obchodu nám dorazilo 6  jedinečných kousků z limitované série 15 notýsků zdobených autorskými linoryty, které vznikly v knihvazačské dílně Wildpapers, respektive pod rukama Vladimíry Šturmové. Linoryty na deskách, předsádkách i vnitřní obálce vytvořila Lucie Raškovová. Vnitřek notýsků nabízí linkovanou část na psaní, tečkovanou na kreslení, všitou obálku a zvláštní sekci třeba na telefonní čísla. Každý kus je originál a 6 je dost málo, takže dlouho neváhejte!

17. 2. 2016 Březnový výprodej

Rok se s rokem sešel a v papelote se opět posbíraly kousky, které už si vlivem různých okolností nemohou dělat nárok na "první jakost". Na březen proto chystáme jarní výprodej, ve kterém opět pod heslem s chybami, ale s láskou nabídneme širokou škálu výrazně zlevněného zboží.

12. 2. 2016 Wildpapers opět v prodeji

Do papelote obchodu se vrátily ručně vázané notýsky od Wildpapers. Kolekci LOVE aktuálně vtipně doplnil podvratně valentýnský motiv "Why not, if I love you", vhodný pro všechny, kdo 14. února berou trochu s rezervou. Ti, kdo kouzlu Valentýna naopak propadli, mohou sáhnout třeba po motivu "Love and kiss", vůči zamilovanosti zcela indiferentní jedince by mohla potěšit jednoduchá hnědá varianta s elegantní otevřenou šitou vazbou. K dostání je jen pár limitovaných kusů.

23. 12. 2015 PF 2016

Vše záleží na úhlu pohledu! Zkuste na vteřinu změnit ten váš (myšleno doslova) a třeba spatříte malý zázrak! Přejeme vám rok plný drobných prozření...

10. 12. 2015 eshop před Vánoci

Milí ježíškové, chcete-li mít jistotu, že váš dárek dorazí včas, objednejte jej a zaplaťte do 17. 12. Objednávky, které přijdou mezi 18. a 20. 12. ještě před Vánoci vyřídíme, negarantujeme však, že budou doručeny pod stromeček. 21. 12. se ehop pomyslně zavírá, po hektickém adventu si potřebujeme odpočinout, objednávkám se proto začneme věnovat až v novém roce.

30. 11. 2015 papelote adventní kalendář

Letos na vás nečeká jen čokoláda! Od 1. 12. můžete začít otevírat také okénka papelote kalendáře! Každý den tu na vás bude čekat překvapení v podobě 25% slevy. Napíšete-li pak při nákupu na eshopu magické slovíčko, či spiklenecky zašeptáte heslo na slečnu v obchodě, věc z příslušného okénka získáte o čtvrtinu levněji.

 

20. 11. 2015 Poštovné zdarma!

Využijte naší předadventní nabídky! Zboží, které objednáte od 20. do 22. 11., vám s českou poštou pošleme zdarma! Nakupte dárky s předstihem a adventní čas si nechte na rozjímání, úklid a cukroví... V neděli pak odškrtejte seznam a těšte se ze splněného úkolu :)

5. 11. 2015 Průsvitné adventní krajiny

K adventu patří zklidnění, očekávání, zima za oknem, teplo vytopených domů, matné světlo svíček, ruční práce... a v papelote také poslední předvánoční ilustrátorská dílna pro děti (proběhne 29. 11.). Zavede nás do krajin, na jejichž hedvábných svazích se zachytily paprsky hřejivého slunce. Záleží jen na vás, jestli to bude krajina betlémská, pohádkově exotická, či ta u babičky za humny. Průvodcem vám bude ilustrátorka Martina Hamouzová.

 

29. 10. 2015 Večerní balení dárků

V předadventním čase nás čeká trojice večerních setkání zaměřených na balení a zdobení dárků. Vaše ježíškovská úloha tak bude letos o mnoho snazší a třeba i hravější. Zabalit můžete dárky, které už máte, případně některé rovnou na místě pořídit – účastníkům nabízíme speciální 20% slevu! Zbytek pak do předpřipravených balení hravě dobalíte doma... Workshopy se konají 5. 11., 19. 11. a 1. 12.

 

26. 10. 2015 Kukátkový workshop s Terezou Šedivou

Chtěli byste se na jeden den stát Alenkou, nahlédnout do říše divů a objevit tajuplný pokoj plný bizarních tvorů a divotvorných předmětů? Šanci máte v neděli 8. 11. na ilustrátorské dílně Terezy Šedivé. Zrcadlem ale procházet nebudeme... Naše říše divů, je totiž ukryta za kukátkem! A vězte, že i za malinkatým kukátkem se může skrývat velké překvapení.

20. 10. 2015 papelote studio na designbloku

Srdečně vás zveme na designblok, kde papelote studio představí speciální, limitované, na míru šité projekty. Využijte možnosti vidět je tak, jak to jindy 
nejde – pospolu. Těšíme se na vás od 22. do 27. října v Openstudiu na Výstavišti v Holešovicích.

12. 10. 2015 365+1 román

Letos jsme se rozhodli rozšířit řadu našich diářů o jeden speciální a nechat se tak vtáhnout do hry Ondřeje Buddeuse, který dostal chuť "napsat si" diář. A zatímco on si tak udělal odbočku směrem k užitému umění, papelote se díky němu naopak trochu otřelo o literaturu. Výsledkem je diář, v němž co den, to jeden příběh a samozřejmě prostor pro ten váš...

 

9. 10. 2015 Prague Superguide v papelote

Právě nám v obchodě přistál skvělý autentický a lokální průvodce – Prague Superguide. Je určen všem, kteří by se v Praze chtěli cítit jako místní (bez ohledu na to, jestli jsou cizinci, turisté nebo třeba zahraniční studenti). Přičemž na své si rozhodně přijdou i starousedlíci, neboť na štamgastsví se musí pracovat, což platí nejen pro hospody, ale i město jako takové.

Žádejte na pokladně papelote obchodu.

7. 10. 2015 Diáře jsou v prodeji!

Okamžik, na který někteří nedočkaví čekají snad už od prázdnin, je konečně tady! Diáře na rok 2016 jsou hotové a vás teď čeká nelehký úkol vybrat si ten pravý. Nabídku letos rozšířily hned dva typy – týdenní diář Komponente s otevřenou šitou vazbou, plastovým přebalem a zcela novým typem horizontálního kalendária a rovněž týdenní diář 365+1 román, který kromě běžného kalendária obsahuje i mikropříběh na každý den z pera Ondřeje Buddeuse.

29. 9. 2015 Tabook 2015 se blíží!

V rámci letošního Tabooku představíme diář plný příběhů, který vznikl ve spolupráci s Ondřejem Buddeusem. Přijďte si poslechnout ukázky z jednoho z mála diářů, z něhož je co číst, ještě něž začne jeho rok...

Čte a představuje Ondřej Buddeus.

Těšíme se na vás!

9. 7. 2015 Letní sada pohledů je na světě!

Výběr se nám trochu protáhl, v rámci pohledové soutěže totiž dorazilo kolem 200 návrhů, ale stálo to za to. Ode dneška je ke koupi okteto letních pohledů nazvané symbolicky Res publica. Pohledy jsou věcí veřejnou už ze své podstaty – na listovní tajemství se u nich až tak úplně nehraje, o letní sadě to však platí dvojnásob – představuje návrhy 4 velkých a 4 menších tvůrců vzniklé na základě papelote výzvy určené široké veřejnosti.

12. 6. 2015 5 let spolu - děkujeme!

Papelote obchod slaví v červnu své 5. narozeniny. Našim milým zákazníkům děkujeme za přízeň, kterou nám po celou dobu zachovávají a za pozitivní naladění, jež s nimi do obchodu často zavítá. Velký dík patří také všem partnerům, kteří se podílejí na výrobě našich produktů - za spolupráci, jež nás každým rokem posune zase o kousek vpřed!

27. 5. 2015 European Design Awards 2015

Minulý víkend přinesl do papelote dvojí radost - na vyhlášení 9. ročníku European Design Awards v Istanbulu získala papelote stáj hned dvě medaile - bronzová z kategorie Self-Initiated Projects patří dopisní kolekci cartastříbrná v kategorii Book Layout naší grafičce Štěpánce Bláhovcové za knihu Místa v srdci, kterou papelote pomáhalo produkovat.

Strana na začátekpředchozí1 2 3 4 5 68 9 10následujícína konec