Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Novinky

28. 6. 2013 Pošlete nám pozdrav z prázdnin!

Slibujeme, že ho vystavíme a ty nejoriginálnější odměníme dárkem. Tak popusťte uzdu fantazii, potěší nás vše, co nám přijde poštou... Ve hře jsou poukázky na nákup v papelote a překvapení navrch. Kdo to vyhrál, zveřejníme na začátku školního roku, výstava v obchodě začíná s prvním došlým pokladem.

10. 6. 2013 papelote obchod slaví narozeniny

Letos v červnu jsou to 3 roky, co papelote otevřelo svůj kamenný obchod a dílnu ve Vojtěšské ulici v Praze. V klidné uličce kousek od Vltavy s výhledem do farní zahrady kostela sv. Vojtěcha se dobře zabydlelo a cestu po starém dláždění si k němu nachází stále více lidí. Jsme rádi, že jsme právě tady!

2. 6. 2013 Krása šablony

Poslední ilustrovaná dílna před prázdninami se bude konat v neděli 16. června a s Pure Beauty objevíme techniku šablony. Cyklus dílen bude pokračovat na podzim, kdy se na vás budou těšit Kateřina a Filip Šachovi, Michaela Kukovičová, Petr Korunka a Jiří Franta.

30. 5. 2013 ARCTO IRIS vol.1 na pultě!

Limitované kolekce ARCTO IRIS vol.1, ve které deset autorů z různých oblastí zhmotnilo svou představu o vlastním skicáku, je ode dneška v prodeji! Pojďte si z návrhů vybrat ten, který se nejvíc blíží vašim představám.

19. 5. 2013 Napiš mi brzy!

Dopis. Komu jej napíšeš je na tobě. Může to být pohádková bytost, kamarád, zvířátko, máma nebo televizní hvězda! Psát a kreslit zároveň budeme na další ilustrované dílně v neděli 2. června s Annou Pleštilovou.

10. 5. 2013 Malá uzavírka

Všem, kdo se k nám zítra chystali se moc omlouváme, bude totiž z technických důvodů nečekaně zavřeno. Má to však i své světlé stránky... naše zavřené dveře můžete minout a pokračovat dál, za hradby, do kraje, někam, kde to neznáte, a zaplnit tak pár slepých míst svých osobních map. Krásnou cestu a v pondělí naviděnou. 

23. 4. 2013 Animace bez kamery

Na druhé ilustrované dílně nám příběhy budou doslova ožívat pod rukama.

12. 4. 2013 Malované světy

Vyzkoušejte si práci s příběhem a vlastní fantazií jako opravdový ilustrátor! První ilustrovaná dílna v papelote.

Vyzkoušejte si práci s příběhem a vlastní fantazií jako opravdový ilustrátor.Vyzkoušejte si práci s příběhem a vlastní fantazií jako opravdový ilustrátor. Jak pracovat s papírem, kompozicí, ilustračními technikami a písmem? První ilustrovaná dílna v papelote.

12. 4. 2013 Kulatiny do kapsy

Dny evropského filmu začínají! Vybíráte filmy? Nemáte tištěný program nebo se vám nechce do něj čmárat? Pořiďte si funkční suvenýr, který papelote navrhlo přímo pro festival – kulatinový notýsek, tak akorát do kapsy. Čeká na vaše tipy a zážitky z projekcí.

4. 4. 2013 ARCTO IRIS

Arktická duha barev, myšlenek, nápadů aneb jak by svůj skicák viděl architekt, fotograf, spisovatel, grafický designér, šperkař, teoretik, ilustrátor, módní návrhář nebo dítě? Papelote s podporou papírny Arctic paper připravuje limitovanou kolekci skicáků/náčrtníků s 10 originálními obálkami tištěnými sítotiskem na kvalitním papíru Munken.

3. 4. 2013 Ilustrované dílny

Víte, kdo chodí v neděli do papelote? Ilustrátoři! Spolu s nimi jsme připravili cyklus ilustrovaných dílen pro děti. Začínáme 21. dubna s Alžbětou Skálovou a Alžbětou Zemanovou!

22. 1. 2013 iMusko je tu!

Rádi bychom vám představili nový přírůstek do naší plstěné rodiny - kolekci iMusko šitou na míru vaší elektronice. Dostali jste do Ježíška placatého kamaráda a nechcete, aby stykem s každodenností pozbyl lesku? Dopřejte mu plstěný úkryt, bude v něm jak v (ba)vlnce. Vyrobeno ze 100% vlny, na iPhony, Kindly, iPady a jim podobné padne jako ulité.
https://www.papelote.cz/c/musko-plst/


23. 12. 2012 pour féliciter 2013

Náš poslední otvírací den v tomto roce se pomalu chýlí ke konci a tak bychom vám rádi popřáli krásné a klidné Vánoce, šťastný nový rok a pořádnou sněhovou nadílku! Naviděnou se budeme opět těšit od 2. ledna 2013.

15. 12. 2012 Předvánoční otevírací doba

Přijďte se cestou z vycházky ohřát do papelote, na stříbrnou a zlatou neděli máme otevřeno od 12 do 18 hodin. Ukažte svému ježíškovi, co by neměl přehlédnout! Vstup s vínem je povolen!

 

11. 12. 2012 Večer navíc!

Pro velký zájem jsme přidali večer navíc. Origami dílnu tedy můžete navštívit také 13. 12. od 19.30.

30. 11. 2012 Advent je za dveřmi

Nechte se v době, kdy si večery rády pospíší a tma a zima lezou do kapes, přitáhnout rozzářenou výlohou a pojďte si do tepla zkrátit čekání na vánoce skládáním origami. Ve středu 12.12. to budou vánoční hvězdy, které mohou zářit mezi větvemi či lákat pohledy na rozjasněná okna. Dojde však také na přání - zkuste ta svoje letos vyjádřit trojrozměrně...

15. 11. 2012 Diáře se představují

Tak to jsou oni! Štramák v dobře padnoucím vycházkovém obleku, strohý a řízný elegán a rozverný kulturní atašé – týdenní diáře na rok 2013.

27. 10. 2012 Ptáci se houfují v papelote!

Všichni ptáci ještě neodletěli na jih. Ve středu 14. listopadu se budou houfovat v papelote na další origami dílně s Markétou Pilátovou. Očekáváme výskyt jeřába, labutě, vrabce a kolibříka.

11. 9. 2012 Babí léto je tu!

Máte rádi naše penály? Vyberte si z nových vzorů! Připravili jsme speciální edici na babí léto, prý bude až do listopadu...

10. 9. 2012 Podzimní novinka černá jako uhel

Máte něco velkého na srdci? Nebojte se rozmáchnout! Třeba na osmdesáti stránkách nového  sešitu formátu A4, unese vše od geometrie po obrysy románu či skici budoucích měst. Dopřejte si prostor k vyjádření!
https://www.papelote.cz/p/cerna-klasika/

Strana na začátekpředchozí1 2 38 9 10 11 12 13 14následujícína konec